Bostar Sp. z o.o.

Janikowo

Opinie o Bostar Sp. z o.o.

wdzieczna

Najgorsza firma w jakiej pracowałam.Atmosfera tragiczna,szefostwo wymaga donoszenia na siebie nawzajem,podburza pracownikow,interesuja sie plotkami i sensacjami.Zero organizacji pracy,nieudolna pani kierownik ktora zajmuje ta funkcje tylko dlatego ze jest siostra wlascicielki.Zarobki na jak najnizszym poziomie(najnizsza krajowa),dodatkowo przy kazdej mozliwej okazji umniejszane z byle okazji,zeby czasem nie bylo za milo.Umowy smieciowe.O socjalu,dodatkach,premiach mozna zapomniec,bo w tej firmie nie istnieja.Kazda osoba ktora znam odeszla z tej firmy bo sie zalamala psychicznie lub zostala nagle zwolniona.Jezeli lubisz byc dreczony,chcesz ze strachem isc do pracy iz placzem z niej wracac,to idealne miejsce.Piecze sprawuje mama wlascicielki,ktora terroryzuje wszystkich.Dziekuje Bogu,ze tak krotko tam pracowalam.

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Bostar Sp. z o.o. ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Bostar Sp. z o.o. - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bostar Sp. z o.o.