Opinie o Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek w Tczew

Rafał Nowy wpis

Dzwonię żeby potwierdzić dostępność towaru . Dostaje informacje że jest . Mówiłem że zamówienie jest pilne a po 4 dniach zamiast towaru dostaje zwrot.

Arkadiusz Nowy wpis

Firma fajnie działa, szanuje klientów, no i są bardzo długo w necie. Polecam zarówno kupowanie jak i pracę. Ja zrezygnowałem ponieważ cały dzień przed kompem i opisywanie jest nudne

Bartosz Nowy wpis

@Anna Takie gdybanie z fusów niczemu nie służy chyba, żeby popsuć dobrą atmosferę. Dobra firma i fajni ludzie w pracy , polecam

Metafora Nowy wpis

Polecam sklep. Moje zakupy wysłali GLSem, wszystko całe i w porządku. Polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,

To jest zapewne forum dla pracowników, albo przyszłych pracowników,ale jeśli pracodawca, w tym przypadku sklep xsonic, źle traktuje klientów, można sobie wyobrazić, że podobnie będzie traktował i swoich pracowników. Ja również jestem klientką sklepu, a w zasadzie przez krótki czas nią byłam, ponieważ anulowałam zamówienie, które nie było realizowane przez sklep, chociaż dostawałam informacje, jakoby towar był pakowany (w sumie dwa dni), później wysłany (nigdy nie został wysłany co potwierdził kurier). Ogólnie brak dobrego i kulturalnego traktowania klienta (forma w jakiej odpowiada na maile, albo w ogóle nie odpowiada), powoduje, że trudno ten sklep polecić innym. Mnóstwo negatywnych opinii na innych forach, które potwierdzają moje doświadczenie.

Urszula
@Anna

Za pośrednictwem jakich kanałów są sprzedawane produkty Xsonic. Ich strona chyba nie działa. Gdzie sprzedają?

Iza

@Bbb Ale to forum pracownicze więc korzystniej będzie wysłać informacje na właściwy adres.

Bbb

Byłem u Pana osobiście w Tczewie i anulowalem zamówienie. odpowiedziałeś mi, że będzie zwrot pieniędzy. tymczasem dzisiaj kurier przywiózł mi basen, którego nie odebrałem. czekam na zwrot pieniędzy do piątku w przeciwnym razie składam do odpowiednich organów wniosek o oszustwo. NIE POLECAM !

Dawidson

Warto jeszcze patrzeć, że to nie jest forum firmy tylko forum pracownicze!!!

Kamil

Nie polecam sklepu xsonic.pl pana Piotra Gracka. Sklep _NIEZGODNIE Z PRAWEM_ odrzuca reklamację z powodu braku spisanego protokołu uszkodzenia. Zamówienie odebrane zostało dostarczone przez kuriera DPD i odebrane przeze mnie dn. 1.03.2019 roku, opóźnione o tydzień w stosunku do deklarowanego czasu dostawy. Kurier, tłumacząc się pośpiechem, zostawił paczki u progu drzwi i po otrzymaniu ode mnie pokwitowania odbioru (bez deklaracji, że zawartość nie jest uszkodzona) oddalił się. Nic nie wzbudziło mojego niepokoju, ponieważ z zewnątrz paczki nie były uszkodzone. Dnia 3 marca 2019 chcąc przystąpić do montażu mebli rozpakowałem paczki. Okazało się, że dwie części regału Monika 2DS30 okazały się pęknięte - zarówno jedna i jak i druga ściana boczna, natomiast jedna część regału Monika 2D2SK60 została ukruszona. Sprawę zgłosiłem niezwłocznie mailowo sprzedawcy wraz z opisem całej sytuacji. Niestety, otrzymałem krótką informację mailową, cytując: „bez protokołu nic nie zrobimy.”. Biorąc pod uwagę obowiązujące prawo, BRAK PROTOKOŁU NIE MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ODRZUCENIA REKLAMACJI. Od czasu przesłania do sklepu poniższych artykułów: infomarket.edu.pl/articles/show/27994 Pan Piotr Gracek nie odbiera ode mnie telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Zalecam dużą ostrożność. Aktualnie sprawa czeka u Rzecznika Praw Konsumenta, aczkolwiek jeżeli trzeba będzie zakończy się w sądzie (podobnie jak w powyższych artykułach - przyznaniem racji Konsumentowi).

Roman

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Usługi Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat?

Lukasz

Nie polecam. Brak kontaktu tel. Dzwonię już chyba że 100rqzy i tylko muzyczka. A na paczkę czekam już ponad tydzień dalej brak. Nawet nie rączka odpisać na meila.

Roman

Wszystkie opinie na temat firmy Xsonic.Pl są napisane przez klientów. Oczywiście są one ważne, ale ważne także są opinie pracowników. Dlatego chciałbym Was spytać o to, jakim dla Was pracodawcą jest firma Xsonic.Pl? Czy polecilibyście pracę tutaj? Jeśli ktoś mógłby napisać coś o pracy w firmie to będę wdzięczny, tak samo zresztą jak inne osoby, które mogą w przyszłości szukać tutaj takich informacji.

ALEK

Bardzo fajny asortyment, kupuję kilka razy w roku u nich i zawsze miałem co chdziałem

Kaja

Naprawdę polecam gorąco. Kupowałam już u nich kilka razy zabawki dla dzieci i akcesoria do basenu i wszystko przychodziło błyskawicznie. Zawsze miałam przesyłkę na drugi dzień. Super sklep.

Waldek

Bardzo dobry sklep. Ogromny wybór basenów.

Zostaw merytoryczną opinię o Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek - Tczew

• Jak się pracuje w Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek?

Zobacz opinie na temat firmy Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Xsonic.Pl Firma Handlowo-Usługowa Piotr Gracek
  • Władysława Broniewskiego 57