Opinie o Marcin Rachel Przyrodnicze.pl w Kępno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Rachel Przyrodnicze.pl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Marcin Rachel Przyrodnicze.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Rachel Przyrodnicze.pl w Kępno

Klient Nowy wpis

W sklepie internetowym przyrodnicze.pl zakupiłam książkę i pokryłam koszty dostawy, kwota moich zakupów nie jest imponująca (124,90 zł) niemniej nie cieszy mnie fakt sponsorowania kogoś, kto jak się okazuje po opiniach innych klientów żyje z tego typu procederu. Sklep, mimo deklaracji na stronie, nie zwykł odpowiadać na maile, również te wysłane z formularza kontaktowego, telefonu nikt nie odbiera, na smsy nie odpowiada. Poraża mnie fakt tego, że biorąc pod uwagę historie negatywnych opinii o sklepie przyrodnicze.pl, sklep ten nadal działa i (usunięte przez administratora) kolejne osoby?

Anna Nowy wpis

Rok temu zamówiłam i zapłaciłam za mikroskop, Ani mikroskopu, ani zwrotu pieniędzy nie otrzymałam. Brak reakcji na monity i wezwania.

Ryszard Nowy wpis

Minęły 3 tygodnie od opłacenia zamówienia - brak towaru, brak odpowiedzi, brak kontaktu.

Marta Nowy wpis
@Ryszard

No jeśli to prawda to UOkIK będzie wchodził w grę?

Dla ZUS-u

Przywłaszcza pieniądze, brak kontaktu, nie wysyła opłaconej przesyłki, nie zwraca pieniędzy. Oby rozliczono Marcina Rachela przy rozliczeniach podatkowych, z tych kradzieży.

@Dla ZUS-u

Poważnie jest tak jak piszesz? Będziecie to jakoś udowadniać? Bo zus to inaczej sam się nie domyśli raczej jak już

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Rachel Przyrodnicze.pl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Zamówienie nie zostało zrealizowane już 3 mięs, zerowy kontakt ze sklepem. Brak zwrotu pieniędzy

Irena

Cześć, jak skończyła się Twoja historia ze sklepem? Czy było to zwykłe nieporozumienie i udało się skontaktować z firmą a pieniądze zostały zwrócone? Mam nadzieję, że tak. Daj koniecznie znać.

Dawcor
@Irena

Mnie się nie udało.

Emi

Korzystałam ze sklepu w poprzednich latach i wszystko było OK. Zamówiłam ksiąaźkę na początku grudnia 2021 r. i przez ponad miesiąc nie było kontaktu ze strony sklepu. Brak odpowiedzi na maile, telefony, sms. Dopiero wtedy przeczytałam negatywne opinie o sprzedawcy. Zanim ruszyłam do działania ze swoim prawnikiem wysłałam formularz rezygnacji zamówienie ze strony sprzedawcy i go przesłałam. O fakcie rezygnacji powiadomiłam również przez sms. I tu szok. Rezygnacja została przyjęta na drugi dzień a po kilku dniach otrzymałam zwrot pieniędzy. Oczywiście nie polecam sklepu ale próbujcie, ja odzyskałam pieniądze.

Hanna
@Emi

ale to myślisz, że problem z pracownikami, że nie było rąk do pracy czy raczej celowy zabieg zwlekania?

Sylwia

Również zostałam (usunięte przez administratora), co prawda na niewielką kwotę, ale przestrzegam! Paczka nie dotarła, zero kontaktu.

Dokładam swoją negatywną opinię na temat sklepu przyrodnicze.pl!!!! Od dwóch miesięcy zero kontaktu z właścicielem, brak odpowiedzi mailowej, telefon nie odpowiada. Zamówienie nie zostało zrealizowane. Nie sądzę, by udało się wynegocjować cokolwiek od M. Rachela. Mąż podpowiada, że może warto byłoby przyrodniczo pana odwiedzić w Kępnie. Bycie oszukanym to niemiłe doświadczenie, ale coś trzeba zrobić z tym lipnym sklepem, który cały czas przyjmuje zamówienia. Skąd wiem? Po dwóch miesiącach złożyłam kolejne za 1 zł i mój nr zamówienia różni się od poprzedniego (złożonego 2 miesiące temu) o 72 zamówienia!!!! Czyżby tyle osób od tego czasu zostało oszukanych? Coś trzeba zrobić z fejkową stroną, to skandal! Macie jakieś pomysły, gdzie to zgłosić?

Dawid

@az czy już sytuacja się rozwiązała?

Beata
@Dawid

Zero kontaktu, brak towaru. Nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

Wiktor

@zycie w jaki sposób okradł ?

Az
@Wiktor

prowadzi sklep internetowy na stronie www.przyrodnicze.pl. Oferuje tam produkty do sprzedaży wysyłkowej. Wymaga przedpłaty, po czym nie wysyła zamówionego towaru, ani nie zwraca pieniędzy.

Zycie

Pan Marcin Rachel to zwykły (usunięte przez administratora) Okradł już wiele osób. To nie rozważne z jego strony zwłaszcza że w internecie są jego dane adresowe...

Zofia

Z kim się kontaktować w sprawie rozliczeń finansowych? Telefon milczy, e-mail nie odpowiada

Łukasz

W listopadzie zamówiłem kilka produktów (urządzeń) w sklepie przyrodnicze.pl – na instytut do celów badawczych. Osoba z którą się kontaktowałem poprzez e-mail sklepu – Pan Marcin Rachel zadeklarowała realizację zamówienia w ciągu 7 dni, przy czym wymagana była przedpłata. Otrzymałem fakturę pro-forma i zapłata została dokonana. Gdy po tygodniu nie otrzymałem zamówionych produktów skontaktowałem się ze sprzedawcą i dopiero po kolejnym tygodniu otrzymałem paczkę ale były w niej 2 z 4 zamówionych urządzeń. Próby kontaktu ws nie zrealizowanej części zamówienia trwały kolejne prawie 2 tygodnie i zakończyły się przesłaniem kolejnej paczki ale tym razem zawierała ona 1 z 2 brakujących urządzeń oraz oryginał faktury. Później kontakt się urwał – Pan Rachel przestał odbierać telefon, nie odpisywał na sms-y i maile. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem brakującej części zamówienia. Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie!

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Rachel Przyrodnicze.pl - Kępno

• Jak się pracuje w Marcin Rachel Przyrodnicze.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Rachel Przyrodnicze.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Rachel Przyrodnicze.pl?

Marcin Rachel Przyrodnicze.pl
  • Spółdzielcza 4 lok. 15