Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

Jelenia góra

Opinie o Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

Boguslaw

Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k. http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

Boguslaw

Nieuczciwy biegły z Jeleniej Góry?(usunięte przez administratora) brał udział w strajkach w Stoczni Gdańskiej w 1988 roku. Dziś również walczy. Tym razem – jak sam mówi – z nieuczciwym biegłym i sądami, które odrzucają kolejne zażalenia na działalność (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Boguslaw

Gazeta internetowa z Chicago. Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole ! sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) (usunięte przez administratora)

Boguslaw

SKANDAL! Biegły rzeczoznawca pozbawił go majątku WŁADZE KARKONOSKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH Zarząd Sekretarz Jerzy KARPIŃSKI (usunięte przez administratora)

Boguslaw

Biegły nie musi nic oglądać !!!!!! Sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) biegłemu oka nie wykole !!!!!!!!!! Polska Rzeczpospolita Korupcyjna: sędzia biegłemu oka nie wykole? 24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego. Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii. http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac

Boguslaw

Piąta prawda sprawiedliwości Są cztery prawdy: prawda, też prawda, piękna prawda i g… prawda. Tak przynajmniej twierdzą na Podhalu. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedna – prawda sądowa. 17 czerwca 2013 roku poseł ziemi lubuskiej, pan Wojciech Zubowski, wniósł interwencję poselską do rąk pani prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Edyty Gajgal. Pisał m .in.: Wykonując mandat Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, powziąłem informację o nierzetelnym wykonywaniu obowiązków przez biegłego sądowego (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karkonoskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych