Palarnie.pl

Opinie o Palarnie.pl

Iza

@Serwisant dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że w firmie zaszły duże zmiany, jak rozumiem, na lepsze. To ważna informacja dla osób zastanawiających się nad aplikacją. Widzę, że jesteś zadowolony z tej pracy. Dla Ciebie minus to konieczność licznych wyjazdów służbowych. Jako serwisant, jak duży teren kraju masz pod sobą? Możesz powiedzieć coś więcej o tej części Twojej pracy?

Serwisant

Pracuje w palarniach od poczatku roku w serwisie. Firma przechodzila zmiany. Podobno sporo sie zmienilo do tego co bylo. Jest kilku nowych handlowcow i nowy dyr sprzedazy i nowy koordynator serwisu. Przychodzac balem sie po opiniach tutaj, ale szukalem dlugo pracy i troche nie mialem juz wyboru. I jest ok - warunki są ok, pensja wpływa na czas, armosfera ok. Minusem jest jezdzenie po calej polsce, ale za to placa dodatkowo. A w ksiegowosci jedna z dziewczyn jest w ciazy i dlatego chyba szukaja. Z tego co wiem pracuja one juz dlugo. Ja jak przychodzilem gadal ze mna wlasciciel i szef serwisu - bylo ok, zwykla rozmowa.

Iza

Jeszcze przez 2 dni można aplikować na stanowisko Księgowa/Księgowy. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Co warto wiedzieć o procesie kwalifikacyjnym do Palarnie.pl? A może ktoś z osób obecnie zatrudnionych w firmie pracuje właśnie w tym dziale? Co możecie doradzić osobom rozważającym pracę właśnie w tej firmie?

Ela

Proponujemy osobiście przekonać się o możliwościach, jakie niesie ze sobą współpraca z firmą Palarnie.pl Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Tel: 22 567 34 44, email: rekrutacja@palarnie.pl

JaroJaro13

Prowadzą teraz rekrutacje do serwisu. Szukam roboty wlasnie ale wole pracować w mcdonaldzie niz tam. Zarobki głodowe nie do utrzymania sie w Warszawie. Kumpel opowiadał ze ogólnie dno.zgadzam sie z tym co mowi Olo 592.

JaroJaro13

k3

olo592 to w takim razie jakoś są one oddawane te nadgodziny? nie ukrywam że nie chciałabym za darmo pracować

Olo592

max 2 tys. na umowę zlecenie, reszta - jeśli taka jest - pod stołem. Ja miałem pracę fizyczną. Nadgodzin cała masa, oczywiście bez dodatkowego wynagrodzenia.

Olo592

a właśnie że szukają kogoś na strasznie dziwnie brzmiące stanowisko. Z tego co wiem, większość pracujących ludzi jest bardzo ok, (usunięte przez administratora) Jak ktoś chce pełnić działalność charytatywną to lepiej pracować dla jakiejś fundacji niż dla Palarni.

anonimos

Ogólnie nie polecam. Bardzo zamknięta atmosfera (usunięte przez administratora) W firmie pracuje max 18 osób. Zero elastyczności ....

Maksio

@nowy albo jesteś niepoprawnym optymistą albo nie miałeś styczności z umową zleceniem. Po podpisaniu tej umowy nie masz zupełnie nic. Taka umowa jest nieprzyszłościowa, gdyby dawali umowę o pracę to sam bym się chętnie zatrudnił. No i tutaj właśnie jest też moje pytanie. Wiecie czy jest możliwość podpisywania umowy o pracę z firmą Palarnie.pl ?

mark

no to skoro nie chcecie napisać dla nowego to napiszcie mi coś z innej beczki: jak wiadomo rozmowa kwalifikacyjna powinna być chociaż częściowo ustrukturalizowana, tzn. część pytań jest standardowych - zadawanych każdemu kandydatowi, a część wynika bezpośrednio z przebiegu samej rozmowy czy też z tego, jak dużo informacji posiadamy więc czy możecie opisać mi jak jest w tej firmie pod tym względem?

Laleczka

Jesli chodzi o serwis (bo pewnie o to pytacie bo tam jest najczęstsza rotacja) to potwierdzam ze praca ciężka- leniom odradzam. Uczciwym i chętnym do pracy polecam chociaż takich z tego co pamietam było mało :-) praca 8-16 plus delegacje ale więcej info to juz chyba na rozmowie rekrutacyjnej... Pracowałam kiedyś i bardzo dobrze wspominam...

laleczka

Gorąco polecam ,fajna, domowa atmosfera, szef niezwykle sympatyczny o gołębim sercu :-) zarobki średnie...

Ula

w sumie nigdy nie rozmawiałyśmy o konkretnych kwotach, ale jestem pewna, że moja koleżanka była zadowolona, bo kasa stanowiła dla niej ważne kryterium. A atmosfera na pewno była ok, bo ciągle ma kontakt z ludźmi, którzy dalej tam pracują.

Ula

moja kumpela tam pracowała - z tego co pamiętam to naście m-cy. Bardzo zadowolona, nawet wiem, że jak jest w pobliżu to ich odwiedza! Poza nią nie znam tam nikogo, ale od niej zawsze słyszałam o Palarniach same dobre słowa. Mam nadzieję, że pomogłam.

lewy

mój znajomy pracował tam w serwisie, mówił raczej, że firma bardzo w porządku. kto pracuje a nie próbuje udawać, że pracuje - ten ma na co zasłużył

pra
@lewy 16.07.2013 15:29

na umowę zlecenie obiecują Ci najpierw dużo a po okresie próbnym zwalniają , pracują tam straszne ..... co nie nadają się do innej pracy w serwisie straszna chemia aż włosy stają dęba zapomnij o szkodliwym stary pracownik omija to dużym łukiem albo udaje że coś robi ,do najgorszej roboty są młodzi ,niby rodzinna atmosfera ale uważaj na wszystko co mówisz i robisz

krynix

możesz się do mnie odezwać na ten mail? krynix@spoko.pl chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów na temat Twojej opinii

norbert

Firma, w której wykorzystuje się nowych pracowników, składa fałszywe obietnice, zwalnia się handlowców przed realizacją wynegocjowanych przez nich kontraktów z prestiżowymi klientami.

Zostaw opinię o Palarnie.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palarnie.pl