Crovorg Group

Opinie o Crovorg Group

Arek

często się ogłaszają, bo rotacja jak na karuzeli ;)

Daroof

poieram leśnego. WSZELKIE OBIETNICE ZE STRONY KIEROWNICTWA TYLKO NA PIŚMIE!!! inaczej zostaniecie z niczym.

leśny

obiecują dużo ( usunięte przez administratora ) stanowczo nie polecam

Arek

niestety nie widziałem żadnej oferty, ale sądzę, że oni często się ogłaszają, zwłaszcza na swojej stronie. :)

tomek

a słuchajcie jak to wszytsko wygląda konkretnie wiecie? bo chodzi mi o zarobki jakich można się u nich tam spodziewać. Mam nadzieje, z eteraz dacie rade jakoś się dowiedzieć jakie atualne oferty macie u nich? bo nie wiem czy warto teraz u nich cokolwiek działać teraz, to nie ejst taki okres bez ofert?

hops

Crovorg jest autoryzowanym przedstawicielem marki cesab, czyli producenta przeróżnych wózków elektrycznych i tym podobnych. Jesli szukacie o nich informacji to radze szukać własnie pod cesab. Teraz poszukuja ludzi do pracy na stanowiska takie jak: Młodszy Specjalista ds. Handlowych, Przedstawiciel Handlowy - (region Warszawa), Kierownik Regionalny - (region Warszawa), Technik Serwisu - (region Mazowieckie oraz Łódzkie).

pustynny wojownik

no dla mnie 3000 to jednak byłaby nawet super kwota, nioe ma na co narzekać, obecnie pracuję za trzy razy mniej jak mam dobry miesiąc.także dla mnie byłaby to oferta życia. chętnie w to wejdę. ewentualnie istnieje możliwość żeby używać własnego samochodu a potem byś rozliczanym za paliwo i kilometry?

Oliwo

@furmanka Pralnia? Przestań, przecież to jest spora firma więc muszą mieć spore dochody, żeby nie wzbudzało to niczyich podejrzeń. Poza tym chwalą się, że mają swoje punkty rozsiane po całej Polsce tak by jak najwięcej wózków sprzedawać, oferować serwis i części, których wybór jest całkiem spory. Myślę, że ktoś kto nie ma większych perspektyw może spróbować swoich sił w Crovorgu, na pewno ta firma krzywdy nie powinna zrobić.

legia
@Oliwo 12.08.2014 09:00

Zgadzam się w pełni, jeśli ktoś nie ma perspektyw i wystarczy mu najniższa krajowa to ok., firma kilkuosobowa, nie posiada żadnych handlowców ani punktów handlowych czy serwisowych to widać na stronie, ale faktycznie krzywdy nie zrobi.

karol

a kto pyta? (usunięte przez administratora)

kandydat

Patryk, napisz coś więcej, jakieś konkrety. Czy realna jest podstawa chociaż 3 tys. netto? jakieś normalne auto? czy rozklekotany dostawczak? i czy tylko Łódzkie, czy tak jak w ogłoszeniu jeszcze mazowieckie i świętokrzyskie? jeśli duży teren i dobra kasa i narzędzia to się wkurzę, że nie mam jak czasowo podjechać na rozmowę -;)

patryk

Na jaki region? Jeśli na łódź to super rynek i kasa.

kandydat

Witam, napiszcie coś o pracy PH, jak atmosfera, komunikacja w Firmie, kontakt z przełożonym, wynagrodzenie oraz narzędzia pracy? Z góry dzięki za odp.

Miałem przyjemność pracować w firmie i złego zdania nie mogę powiedzieć natomiast jeśli ktoś jest darmozjadem i nic tam nie robi, zero kreatywności i sie mierzy nisko to ma prawo pisać tak jak powyżej. Pozdrawiam i polecam były pracownik

zen

rapo, popieram, ale ciekawy jestem dlaczego. podasz wiecej detali?"

Rapo

Stanowczo odradzam!

Zostaw opinię o Crovorg Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crovorg Group