salon partner Orange Ramsat S.A.

Rybnik

Opinie o salon partner Orange Ramsat S.A.

maciek

Ramsat/ Retail to oszuści kto tam pracował jako przedstawiciel lub orange konsultant proszę o e.mail razem damy rade ja niby firmie mam oddać juz ponad 20tys mój e mail Maciejmaciejewo10@o2.pl

Kostka

Stefan tam nie pracuje bo nigdy tam nie pracował, to tylko ktoś z centrali podszywa się pod sprzedawcę i wyrabia dobrą opinię dla ramszmaty. A prawda jest taka że, w tym salonie ramszmaty jak ii innych masz gratisy w postaci mobbingu, bezpłatnych nadgodzin, pracy niekiedy po 17 godzin na dobę (tak to prawda) i odpowiedzialności za błędy przełożonych. Nie polecam...

Eva

Stefan to czemu już tam nie pracujesz?

Zostaw opinię o salon partner Orange Ramsat S.A. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie salon partner Orange Ramsat S.A.