Condi Gsm Konrad Płaszczykowski

Ostrów wielkopolski

Opinie o Condi Gsm Konrad Płaszczykowski

Klijent2

Nie mają pojęcia o naprawie sprzętu.. Wymieniony wyświetlacz odkleja się do tego nie łączy i przygasa,dodatkowo uszkodzili głosnik i prawdopodobnie podmieniona bateria

ilona

Zdecydowanie nie polecam! Miesiąc trzymali mojego tableta i ciągle zwodzili, że będzie za 2... 3 dni... zaraz po niedzieli itd. itp. po czym oddali mi go i tak nienaprawionego. Poszłam do innego serwisu i naprawili w ciągu 2 dni!

klijent

Nie polecam !!!! Nie dość że nie naprawili mi urządzeń po 2-tyg. To uszkodził mi sprzęt!! A te kolejki kwitki i bajera że zadzwoni ściema na całego !

Magic

Mniej niż zero - kolejka bierze się stąd, że kłamią ludzi i odsyłają z kwitkiem. Ludzie nie dajcie się robić "w bambuko" ! NIE POLECAM !!!

mat

nie polecam

Zostaw opinię o Condi Gsm Konrad Płaszczykowski - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Condi Gsm Konrad Płaszczykowski