Boder Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe

Opinie o Boder Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Kuba
 Opinia

Mam nadzieję, że dobra praca i atmosfera to główne przyczyny braku aktualnych opinii?

Gabriela
 Opinia

W Internecie nie można znaleźć zbyt wielu informacji o firmie Boder, a ostatni komentarz pojawił się w sierpniu. Czy ktoś z Was tam aktualnie pracuje i może opowiedzieć więcej o warunkach? Czy są jakieś wolne wakaty? Wspominaliście, że niektóre osoby otrzymały podwyżki, rozumiem zatem, że zaangażowane w pracę osoby zostają docenione?

Rafał
@Gabriela 12.12.2018 13:20

Szukają pracowników? Podpowiedzcie czy można składać swoje cv.

Tak2Nie

Michał Lurentz
@Rafał 16.12.2018 16:49

złóż ,a nie bedziesz raczej załował

Michał Lurentz
 Opinia

Nie wiem jak wy ale mnie sie fajnie pracuje w tej firmie pracuje juz jakis czas ,wypłata na czas ,atmosfera spoko , wiekszosc wie co ma robic a szefostwo bardzo spoko,

Karol Janiszewki
 Opinia

To są jakieś istne jajca co wyprawia się w firmie , hmm może i macie racje ze sa kumate osoby w firmie lecz ich tez zjada presja i nie moc bo chca cos wprowadzic to nie maja zgody od dyrektora i tyle ,albo po dłuzszym czasie cos jest wprowadzane fakt kiedys było inaczej bo pan D umiał i chciał postawic na swoim, miał to przebicie a teraz widac ze odbębnia godziny w pracy i heja do domu, czy tak powinin postepowac ? jesli sam wymaga zebysmy byli kreatywni i aktywnymi pracowanikami. Firma juz nie szuka pracowników to akurat sie uspokoiło bo dosc miałem i inni co szkolili bo szkoliło sie a oni tak odchodzili. Panie J który wypowiadał sie ponizej? mówisz ze nadgodziny brac i nie komentowac ,byłego lidera bo teraz to (usunięte przez administratora) specjalista ok nalezało mu się , ale czy nie smierdzi w tej firmie troche kolesiostwem ? opowiedz nam jak ty zostałes liderem ?hahah nie badz zenujący

Robotnik
 Opinia

wszystko pięknie tylko dyrektor jest potrzebny lepszy tej firmie tyle w temacie

Tak2Nie1
Zadowolony robol
 Opinia

Aktualnie firma poszukuje sprzataczke, magazynierow, operatorow 2osoby oraz kolo 9 osob na farbiarnie w koncu po takim czasie ruszy nowy dzial, na sczescie jak dzial bedzie podlegal owocowi tej firmy pam D oprocz ogolnej produkcji logistyki bedzie w pelni odpowiedzialny za dzial szczerze lepiej nie mozna trafic.

Tak3Nie
Jacek
 Opinia

Do cholery siejecie (usunięte przez administratora) ktorego nie ma ,negatywnie wypowiadaja sie osoby ktore juz nie pracuja albo nie dostali sie do firmy. Pracuje juz 2 lata i jestem od poczatku powstania firmy z moich obserwacji ludziska do was to kieruje chcecie zarabiac dobre pieniadze ale bez wysilku. Co was interesuje kto dostal podwyzke pewnie zasluzyli na to. Chcesz wiecej zarabiac bierz nadgodziny ,nie chodz na zwolnienia a lider doceni,co prawda mlody ale doswiadczony dobrze ogarnia te klocki co sie dzieje w firmie. To jest przyklad dobrego lidera ktory sam bierze nadgodziny ,i prosze nie komentowac ze musi dorabiac do pensji ale naturalnie chce mu sie. To jest owoc tej firmy.

BLUE
 Opinia

da się zarobić nie można powiedzieć że nie i uważam ze mało firm szanuje tak pracowników w razie problemów liderze kierownik idzie na rękę pamietać trzeb o umiarze , firma złapała dołek w zimą lecz wyszła na prosta zatrudniając nowego lidera co uważam że nie potrzebnie bo obecny ogarniał to wszystko wyśmienicie ,ale fakt zostanie odciążony , biuro itp dostało podwyżki a kiedy my szerogowi?

Tak2Nie

Opinia

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Boder Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Makowiec
@Administrator 12.05.2018 09:46

miska maku

Makowiec
@Administrator 12.05.2018 09:46

Grosz jak grosz szeregowy ubiera tzw zarobi nie mozna narzekać

Lipa oraz

Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robert Mazur
 Opinia

Reorganizacja nie obejmie pozwole sobie podzielic pracowników na tzw pracowników z biura( ksiegowa ,kadrowa ,informatyk,technolog) czyli z górnego biura oraz dolne biuro tzw ( brygadzista,kierownik) no i ostatnia kategoria szerogowi (kierowcy ,operatorzy= magazynierzy )w tym ostatnim podziale ludzie straca prace lub przekwalifikuja sie na inne stanowiska , smutne ale prawdziwe ale ci co zostana nie beda mieli żle pensje zostana lecz wymagania pojda do góry dlatego nie kazdy zostanie a fakt na rynku pracy bardzo trudno o taka firme , rozumiem ze firma reorganizuje sie chce aby pracownik był wielofunkcyjny lecz dlatego zostaje i jestem w stanie zdobywac nowe umiejętności,jesli tzw elita potrafi byc wielofunkcyjna chodzi mi o Pana D oraz Pana T gdzie potrafia wcielić sie w kierowce to dlaczego inni maja miec z tym problem.Tylko proszę uważac na ogłoszenie z agencji bo firma zatrudniła w pewnym czasie osoby z agencji = zero stabilności = jesli pracodawca stwierdzi ze nie ma pracy podziekuje z dnia na dzień ma to ograniczyc prace w nadgodzinach dlatego z punktu pracodawcy jest to dobre ale oósb szukajacych pracy to nie zadawala. Podpisze sie z imienia i nazwiska bo to nie jest wstyd że wyrażam swoją opinie

Furet
 Opinia

To co sie dzieje w tej firmie to istny tajfun. Eldorado sie skonczyło chodzi o wysokie pensje jak chodzi o lokalny rynek pracy nadgodziny wypłacane w ratach hahah, i jeszcze reorganizacja struktur firmy = zwolnienia , tylko kolesiostwo zostanie na wyzszych stołkach

TakNie1

gg
 Opinia

nie poleca (usunięte przez administratora) na kółkach nic nikt nie wie co sie dzieje kierownicy hmmm zal mi ich bo musza wykonywac polecenia własciciela który nic nie wie o zarzadzaniu ludzmi

TakNie1

zal mi was

zal.pl

hejnówek
 Opinia

Ale jaja przepraszam że tu sie wypowiem na forum firmy ale w pracy nie mozna od jakiegos czasu wgl porozmawiać bo norma bo termin bo tam to sramto ale uwazam ze firma popłynie i mozliwe ze bedzie bankrutem tyle w temacie

Krokop
 Opinia

lipa lipa (usunięte przez administratora) klapa sraka nie polecam firma sie rozwijała lecz teraz z dnia na dzień upada przez nie odpowiednie zarzadzanie pozdrawiam odpowiedzialnych za to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HOLOS
 Opinia

Pracuje tu od 6 miesiecy razem zatrudniany bylem z brygadzista ja awansowałem z młodszego operatora wtrysku na technika procesu a on nadal jest brygadzista mozna mozna jesli sie chce rozwijać :)

Krystian Ptasiński
 Opinia

Chciałbym poruszyc nastepujace tematy pierw ogólnie : Potwierdzam ,że firma dba o pracowników zacząłem współprace jako młodszy operator kasa sie zgadza jak dla osoby bez doswiadczenia w tej branży , jestem po szkoleniu wstepnym i sam obsługuje maszyne serio warto jesli ktos ma zamiar sie rozwijać na róznych stanowiskach ,plotki sa takie ze tylko przez znajomości mozna sie rozwinąć moze cos w tym jest ale ja nie zauwazyłem aby było kolesiostwo kazdy ciezko pracuje i sam pracuje na swoje konto. Kolejny temat to sprawa zaarobków oraz mobbingu? Prosiłbym aby osoba z imienia i nazwiaska sie podpisała która doznała w tej firmie mobbingu ? Oznajmiam wszystkim ze nie ma tego zjawiska zarówno do płci pieknej nie ma zastrzezen jesli chodzi o mobbing, Pensja to podstawa atmosfery pracy bytu oraz zadowolenia , osobiście jak wczesniejszy rozmówca napisał ze 2500 to poprawie cie 2580 brutto wychodzi ponieważ pan brygadzista podniósł pensje wiem kazdy bedzie mówił ze mało ale mało tez jest firm które daja noworoczne podwyzki. Burak Pan T- Kierownik typowy burak ? Owszem nie potwierdze tego jest kierownikiem i musi wymagać :) jak i brygadzista pan D-brygadzista :) porządny ambitny trcohe czepialski lecz bardzo spoko Pewnie i tak kiedys wyjdzie na jaw to forum i wycieknie do kierowników lecz czemu nikt nie umie podpisac sie tylko ksywkami ?

New
 Opinia

Takze na dniach bylem na rozmowie duzo ludzi szukaja bo az 15 operatorów i kilku pracownikow biurowych a firma juz teraz zarudnia kolo 50 osób ,

Rekrut
 Opinia

Cel firmy :rozwijać się za co bardzo szanuje kierowników , firma ma potencjał cały czas szukaja ludzi do pracy , byłem na rozmowie i pozytywne wrażenie wywarła firma badajże miałem rozmowe z Panem brygadzista

Robert
 Opinia

ujme krótko osoby które opiniuja negatywnie firme sa leniami i nigdzie im sie nie podoba bo nie chce im sie pracowac ,widocznie trzeba poruszyc temat na zebraniu pozdrawiam osoby odpowiedzialne za pilnowanie firmy i serdeczne pozdro dla młodego z niego powinismy brac przykład zenki i henki :) hahaha

Robert
 Opinia

Według mnie dla pracownika który pracowal w kilku innych firmach stwierdzam że nigdzie nie zaoferowali mi takich zarobkow premii bonów opieki medycznej pensja na dzien dobry ponad 2500 plus premia to mało ? przerwe robicie kiedy chcecie dla osób waznych w firmie zalezy aby praca szla i nie interesuje ich to kiedy robicie przerwe nikt was nie pilnuje jak w innych zakladach wiec o (usunięte przez administratora) wam chodzi ? ludziska

ADAM
 Opinia

albanos czemu kierownik to burak bo co ?bo chodzi w koszuli jak reszta całego biura technologów pracowników biurowych brygadzista ? taki jest ich zawod wiec prosze sie nie czepiac bo nie ma cie chyba czego , za dobre warunki pracy macie ? prace mozecie zmienic na inna za 1400 zł i bez premii chcecie tego to wstarczy pokazac kierownikom to forum gdzie ich smarujecie gnojem

albanos
 Opinia

Atmosfera domowa lecz kierownik to burak udaje ze cos robi a tak naprawde nic nie robi brygadzista rzeczowy az szkoda ze siedzi w tej firmie

helenro
 Opinia

nie radze zaczynać pracy mobingg

Zostaw opinię o Boder Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe - Zabrze