Opinie o Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal w Warszawa

Nina Nowy wpis

Wszystko przeprowadzone profesjonalnie. Szczerze polecam. Zaangazowanie i profesjonalizm. Obsluga na najwyższym poziomie.

Czy w Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal panuje luźna atmosfera?

Joanna Nowy wpis

Co znaczy luźna? Przyjazna na pewno.

Małgorzata Krzak

Kancelaria świetna. Mecenas z wieloletnim doświadczeniem + wsparcie w postaci młodych prawników. Pomocny, zaangażowany z ogromną wiedzą. Od wielu lat korzystam i prywatnie i zawodowo z usług Kancelarii.

Patrycja Kondras
@Małgorzata Krzak

Jak najbardziej się zgadzam. Wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Anna Nowy wpis
@Patrycja Kondras

Dobrze mieć świadomość tego, że w tej Kancelarii Radcowskiej można liczyć na wiedzę, profesjonalizm oraz na zaangażowanie na najwyższym poziomie. A wiecie może, czy świadczenia usług dla osób fizycznych, świadczą też usługi dla podmiotów gospodarczych?

krzysiek

Dobra jest lokalizacja i tylko to. Jak mozna zauwazyc na stronie osoby wspolpracujace to rodzina (to samo nazwisko), Nie ukonczyly aplikacji tylko zapewne zaoczne,platne studia. Zas sam wlasciciel to osoba niecierpliwa,mimo niewielkiej ilosci klientow nie dotrzymujaca terminow,majaca wygorowane w porownaniu do jakosci uslug ceny. Odradzam.

Tomasz N.
@krzysiek

Absolutnie się nie zgadzam. Pan Mecenas zawsze znajduje czas na pomoc i rozmowę z klientem, nawet w czasie po pracy i to wszystko w bardzo przystepnych cenach. Współpracuje z młodszymi od siebie prawnikami ale są to osoby również z doświadczeniem i pełnym w tym zakresie wykształceniem.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal na stanowisko Kancelaria radcowska w Krakowie zatrudni aplikanta/absolwent bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Tomasz N.

Sprawna, przemiła obsługa i ogrom wiedzy Pana Mecenasa jak również możliwość kontaktu np w dni wolne od pracy. Kancelaria od wielu lat skutecznie obsługuje moja spółkę.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal - Warszawa

Kancelaria Radcowska - Radca Prawny Jerzy Gierdal
  • Sabały 25