Consilium Et Prudentia Kancelaria Prawna Andrzej Piotr Majewski

Kraków

Opinie o Consilium Et Prudentia Kancelaria Prawna Andrzej Piotr Majewski

Piotrek

Po przejściach i doświadczeniach z wieloma kancelariami,zdecydowanie śmiem twierdzic,iz Mecenas Krzyżańska,to najlepszy adwokat w Krakowie. Dziękuję za pomoc. Piotr S

Piotr

profesjonalizm i rzetelność idzie w parze z empatią, zapominaną często w takich sytuacjach , kiedy po drugiej stronie jest człowiek i jego bagaż przeżyć. Jestem pod wrażeniem pracy Pani Mecenas Krzyżańskiej

Zostaw opinię o Consilium Et Prudentia Kancelaria Prawna Andrzej Piotr Majewski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consilium Et Prudentia Kancelaria Prawna Andrzej Piotr Majewski