Causa Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Myrcha

Toruń

Opinie o Causa Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Myrcha

Olek

wyjątkowo słaba kancelaria,nie polecam!!

Barbara

Profesjonalna pomoc, zaangażowanie, spokój i opanowanie. Polecam pomoc pani Myrchy, wspaniała oddana sprawie prawniczka.

Piotr

Niestety musze poprzeć poprzedników bardzo nie profesjonalna kobieta totalna strata czasu i pieniędzy uprzejmie proszę i powrót do podstawówki lub posłem nad zmianą zawodu.... na kasie tez pracują wykształcone osoby a tam niestety ta panią widzę z wyjątkiem uśmiechu nic dobrego

Maja

Paweł Cieciura
@Maja 08.02.2014 22:53
Badziewie a nie Kancelaria. Pani (usunięte przez administratora) ma sporo lekcji do odrobienia. NIE POLECAM....

Zachęcam, żeby zamiast krytykować tak ogólnikowo , przedstawili Państwo konkretne zarzuty i podpisali je swoim imieniem i nazwiskiem. Byłoby to uczciwsze i bardziej profesjonalne podejście do tematu.

Uprzejmy

Przykro mi to mówić ale odradzam korzystanie z Pani usług. Zero profesjonalizmu.

Zostaw opinię o Causa Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Myrcha - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Causa Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Myrcha