Kancelaria Radcy Prawnego Urbanek & Pindor Piotr Urbanek

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Urbanek & Pindor Piotr Urbanek

Otumaniony

Moją ktoś usunął ale podzielam zdanie osób, które zostały wprost otumanione

klient

Tragedia! Praktycznie zero kontaktu. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na sms-y ani na e-maile. Już w trakcie trwania sprawy w Sądzie, znajomy odradzał mi tego Pana ale chciałem mu zaufać i dać poprowadzić sprawę do końca. Niestety sprawa została przegrana, głównie z całkowitego braku zaangażowania po Jego stronie a na koniec szukał usprawiedliwienia, że od początku spodziewał się, że tak będzie. Przestrzegam i nie polecam...!

wiola

Nie polecam, cwaniaczek, arogancki, wiedzy za grosz, a ceni się jak profesor. Procedura jest taka, krótka rozmowa, obiecanki cacanki czyli złote góry itd., potem kasa do rączki i ....no właśnie, dłuuugo nic, zerowy kontakt. Omijać szerokim łukiem.

Alicja

Naciągacz. Powołuje się na wpływy w różnych instytucjach i służbach. Bierze wysokie zaliczki. Nic nie załatwia. Nie kontaktuje się ze zleceniodawcą. Przestrzegam.

Piotr Urbanek
@Alicja 06.03.2016 02:01

Szanowna Pani (a może Szanowny Panie) jeżeli ktoś powołuje się na wpływy to jest to przestępstwo i należy je zgłosić, natomiast biorąc pod uwagę mój życiorys, którego nie ukrywam, z łatwością można formułować tezy nie mające pokrycia w rzeczywistości. W zakresie wynagrodzenia odsyłam do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie stawek minimalnych. W pozostałym zakresie szanuje czyjeś subiektywne odczucie. Pozdrawiam adw. Piotr Urbanek

bokserek1982

Najlepszy adwokat w Warszawie jak i w Polsce. Prawdziwy spec w swoim fachu. Ocenia profesjonalnie każda sytuacje. Ma coś bardzo pozytywnego w sobie. Zapala w kliencie wiarę. Jest niezwykle charyzmatyczny. Daje glebokie wsparcie emocjonalne. Z wielka sila walczy w slusznej sprawie. Daje rade ze zlem. Gorąco polecam.

Były klient

Wystrzegajcie się wszyscy [usunięte przez moderatora] Sprawia wrażenie zorjentowanego , pozory!!!! Po prostu topi swoich zleceniodawców.

@Były klient 11.12.2012 15:08

Cży zastraszanie przez tego pana to stała praktyka?

klient

[usunięte przez moderatora] się wystrzegajcie, zaraża optymizmem na pierwszym spotkaniu, obiecując gruszki na wierzbie - finał tragiczny

Zostaw opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Urbanek & Pindor Piotr Urbanek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Urbanek & Pindor Piotr Urbanek