Opinie o Jarosław Lis P.H.U Export-Import w Starachowice

counter
DZIN Nowy wpis

JSSTEM CZLOWIEK INTELIGETNY NIE CHCE MI SIE PISAC MEGA PORASZKA SZKODA ZDROWIA I CZASU

Justyna Nowy wpis
@DZIN

Na forum http://GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat warunków pracy w danej firmie. Zapewniam Cię, że wcale nie szkoda słów na rozmowy o pracy. Tym bardziej, że Twoja opinia może być bardzo istotna dla użytkowników forum i osób, które planują podjąć pracę w Eksport-Import. Powiesz nam, jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Franko Gerwazy Nowy wpis

Robota na jabłkach nie jest lekka a jeśli chodzi o Pana Jarosława to sprzedałby Polaka za 10 euro włochowi i dodam , że ceny biletów za transport w obydwie strony (200 Euro) to jest żenada ;(

Tak4Nie

Zuzanna Nowy wpis

@Damian, może mógłbyś podpowiedzieć innym uczestnikom forum, którzy chcieliby aplikować do firmy Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import jakie kwalifikacje należy posiadać. Napisz coś więcej o polityce firmy dotyczącej zatrudnienia , wynagrodzenia i pakietów socjalnych. Każda informacja będzie pomocna.

Zuzanna

@damian czy miałeś okazję pracować u Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import? Zakładam, że tak, jeśli wypowiadasz się na tym wątku. Czy mógłbyś w kilku zdaniach przedstawić swoje odczucia wobec realiów pracy, które Cię tu spotkały? Wielu z nas przyda się taka wiedza, komentujcie zgodnie z zasadami regulaminu serwisu.

@Zuzanna

Nie polecam. Cyba ze cos sie zmienilo przez 10 lat

@Zuzanna

Masz troszke opini w necie same negatywne. Co tu wiecej mowic. Pracujac w polsce na dwa etaty zarobisz wiecej niz zagranica. Przynajmniej ja tak mialem. Za 8 godz. Zaplacone a 16 poza domem. Takie dojazdy byly do roboty. Kiszka. No i ludze którzy akurat byli ze mna hmm tyraja jak beduini za grosze a lis sie cieszy bo kasa plynie. Jednym pasuje innym nie. Wybor nalezy do kazdego z osobna. Jedni niestety nie maja wyboru bo mieszkaja wiekszosci na wioskach gdzie nie ma pracy ja naszczescie mieszkam w sporej aglomeracji miasto za miastem wiec z praca nie ma problemu a co mnie wtedy podkusilo hmmm Nie wiem chyba wiek moj byl taki glupi.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Damian

Czy ktoś zna Artka który pracował kiedys we włoszech przez biuro lisa??

Tak14Nie
damian
@Damian

ponawiam pytanie. szukam kumpla z którym byłem w cividale we włoszech ma na imie artek moze ktoś poznał i ma jakis kontakt z nim. było to rok 2007

bobo

Zgadzam sie nie interesuja wca;e ludzmi w biurze mowia jedno a na miejscu jest co innego. Jezeli nie zjezdzasz zgodnie z jego terminami to dodatkowo dolicza po 30 euro do biletu który i tak juz kosztuje 100 i czasami wiecej.

Tak7Nie

brak

Wogóle nie wywiązują sie z umów które dają ludziom do podpisywania, nie interesują sie ludzmi kturych wysylaja za granice pobiera oplaty za kazdy miesiac za granica mimo ze nie jest to nigdzie wspomniane tylko dopiero przy zjeździe

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Lis P.H.U Export-Import - Starachowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad