Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import

Starachowice

Opinie o Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import

Damian

Czy ktoś zna Artka który pracował kiedys we włoszech przez biuro lisa??

damian
@Damian 02.12.2015 15:15
Czy ktoś zna Artka który pracował kiedys we włoszech przez biuro lisa??

ponawiam pytanie. szukam kumpla z którym byłem w cividale we włoszech ma na imie artek moze ktoś poznał i ma jakis kontakt z nim. było to rok 2007

bobo

Zgadzam sie nie interesuja wca;e ludzmi w biurze mowia jedno a na miejscu jest co innego. Jezeli nie zjezdzasz zgodnie z jego terminami to dodatkowo dolicza po 30 euro do biletu który i tak juz kosztuje 100 i czasami wiecej.

brak

Wogóle nie wywiązują sie z umów które dają ludziom do podpisywania, nie interesują sie ludzmi kturych wysylaja za granice pobiera oplaty za kazdy miesiac za granica mimo ze nie jest to nigdzie wspomniane tylko dopiero przy zjeździe

Zostaw opinię o Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lis Jarosław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eksport-Import