Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy

Ciecholewy

Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy

Opinie o Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy

MARIA

PROSIMY ODBIERAĆ TELEFONY, USŁUGA ZROBIONA, A ZERO KONTAKTU. PROSIMY O ODBIERANIE TELEFONÓW I NIEOCIĄGANIE SIE W ROZLICZENIU.

Dominika
@MARIA 22.10.2018 08:49

Czy udało Ci się skontaktować z Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy i wyegzekwować swoje wynagrodzenie? Proszę Cię o monitorowanie tej sprawy na forum, ze względu na inne osoby, których podobna sprawa może dotyczyć.

bartek

omijać szerokim łukiem!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Imkop-Bis Zakład Usługowy Bartłomiej Machuta jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

anonymous

Tez nie polecam tej firmy.

CzteroOska

Nie polecam potomka Ireneusza Machuty! Moim zdaniem krętacze, pracy na czarno a jak stanie się wypadek to umywają ręce ciebie tam nie było i tyle. CZASAMI ZDARZA SIĘ IM NIE PŁACIĆ ALBO UCINAĆ WYPŁATY! więc uwaga!

Galanonim

Nie polecam, lidze którzy tam pracują są fałszywi. Kierownictwo tak samo, nie mają szacunku do ludzi. Stawki 12zł na godz, bez umowy. Co drugi operator uważa się za kierownika "głupio mądry" duży pośpiech prac, duże ryzyko wypadku.

Zostaw opinię o Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy - Ciecholewy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy