Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy

Opinie o Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy

Filtruj opinie po kryteriach:

MARIA
 Opinia

PROSIMY ODBIERAĆ TELEFONY, USŁUGA ZROBIONA, A ZERO KONTAKTU. PROSIMY O ODBIERANIE TELEFONÓW I NIEOCIĄGANIE SIE W ROZLICZENIU.

Tak1Nie

Dominika
@MARIA 22.10.2018 08:49

Czy udało Ci się skontaktować z Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy i wyegzekwować swoje wynagrodzenie? Proszę Cię o monitorowanie tej sprawy na forum, ze względu na inne osoby, których podobna sprawa może dotyczyć.

TakNie

bartek

omijać szerokim łukiem!

Tak3Nie

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Imkop-Bis Zakład Usługowy Bartłomiej Machuta jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Tak2Nie

anonymous
 Opinia

Tez nie polecam tej firmy.

Tak2Nie

CzteroOska
 Opinia

Nie polecam potomka Ireneusza Machuty! Moim zdaniem krętacze, pracy na czarno a jak stanie się wypadek to umywają ręce ciebie tam nie było i tyle. CZASAMI ZDARZA SIĘ IM NIE PŁACIĆ ALBO UCINAĆ WYPŁATY! więc uwaga!

Tak6Nie

Galanonim
 Opinia

Nie polecam, lidze którzy tam pracują są fałszywi. Kierownictwo tak samo, nie mają szacunku do ludzi. Stawki 12zł na godz, bez umowy. Co drugi operator uważa się za kierownika "głupio mądry" duży pośpiech prac, duże ryzyko wypadku.

Tak16Nie

Zostaw opinię o Bartłomiej Machuta Imkop-Bis Zakład Usługowy - Ciecholewy