Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

Opinie o Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych

Poszukująca

Byłam na rozmowie i rzeczywiście na pierwsze trzy miesiące proponują zlecenie (jako okres próbny), a potem umowa o pracę i nawet tak wolę, bo niby praca biurowa, ale to specyficzna branża i może się że tylko mi się wydaje, że to właśnie chcę robić. Jestem zadowolona z rozmowy.

Renata

Byłam na rozmowie o pracę i jestem rozczarowana. Panowie podają w ogłoszeniu o pracę inne warunki, niż w rzeczywistości. Zamiast umowy o pracę, umowa zlecenie, co ma ułatwiać ewentualne rozstanie. Tyle, że ja szukam pracy na poważnie i na dłuższy okres czasu. Jeden z nich zrobił na mnie wrażenie osoby mało sympatycznej. Może to taka zabawa w dobrego i złego policjanta? Ogólnie strata czasu...

Marietta

Niedawno korzystałam z ich usług. To bardzo dobry zakład pogrzebowy. Koszta pogrzebu można zmieścić w zasiłku pogrzebowym, chyba że masz jakieś specjalne życzenia, ale i tak ceny są ok. Bardzo ładna oprawa muzyczna, wzruszyła mnie ogromnie. Jakubisiak to zakład pogrzebowy godny polecenia.

Wiesz coś, czego nie wiedzą kandydaci do firmy Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych ? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakubisiak S.C. Zakład Usług Pogrzebowych