Opinie o Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis w Warszawa

Jakub Nowy wpis

Pracowałem 6 lat w tej firmie. Wszystko OK. Przeprowadzka do innego miasta niestety wymusiła zmianę pracy.

@Jakub

Ile tak mniej więcej zarabiałeś ? Na jaką umowę mogłeś liczyć? I na jak długo?

Rysiek Nowy wpis

Widzę, że tu ciężko coś wydusić o pracy, ale spróbuję. Firma ma infolinię obsługującą rodziny zmarłych 24 na dobę. Tylko nie wiem, czy to własną infilinia, czy zlecona innej firmie? Jeśli własna, jakie są warunki pracy, płace, czego oczekują od konsultantów?

Janek Nowy wpis

Cześć! mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie, mianowicie interesuje czy zarobki są adekwatne do narzuconych obowiązków i czy duża jest rotacja pracownikow. -pytam ponieważ opinie są tutaj różne. Proszę o szczerą odpowiedź. Pzdr

Pracowałem prze 3,5 roku. Powody rodzinne, zmiana miejsca zamieszkania i musiałem zrezygnować. Właścielka na luzie, ogólnie brak jakichkolwiek problemów. Pensja na czas. Ogólnie fajni ludzie. M.

Dorota
@Marcin

pensja na czas a co z ich wysokością? czy tutaj każdy miał szanse dobrze zarobić czy to jednak zależne od stanowiska było? pytam, bo widziałam, że ktoś inny odradzał i zastanawiam się nad powodem

Czy po rozmowie w Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracowałem tam trzy lata i nie mogę nic złego powiedzieć na temat firmy. Pewnie gdyby u mnie sytuacja prywatną była inna to, pewnie bym został, ze względu na rodzinną atmosferę, super warunki socjalne i finansowe, Prawda jest taka że to praca w firmie pogrzebowej, więc trzeba być bardzo mocno przygotowanym psychicznie do tego co jest z tym związane, bo praca w takiej firmie to nie tylko elegancki wygląd, ale przedewszystkim branie na własne barki ciężaru związanego z przygotowaniem zmarłych do pogrzebu, a nie są to widoki łatwe, lekkie i przyjemne, o których człowiek zapomina w momencie wyjścia na fajrant do domu.

Janusz
@Marcin

Zatrudniają jedynie osoby, które robiły już w zakładzie pogrzebowym, czy nie jest to warunek? Oprócz dobrej atmosfery pisałeś też o socjalu i zarobkach. Jaki to konkretnie socjal i pieniądze?

Ktoś
@Marcin

Marcin to o czym Ty piszesz, to chyba jakieś żarty!! Omijać z daleka!!!!!!!!!!

Dorota
@Ktoś

Dlaczego od razu omijać? Jest tak jak napisał, że trzeba mieć niestety mocną psychikę do tego typu zawodu?

Barbara

Ktoś kiedyś pisał o predyspozycjach więc napiszcie więcej o co chodzi. Jakie muszę mieć cechy charakteru by dać radę w takim zakładzie? Jestem młodą osobą, powoli myślę nad swoją ścieżką zawodową.

Artur

Czy atmosfera w firmie jest od czegoś uzależniona ?

Ja i nikt

Omijajcie szerokim łukiem z daleka... mają "swoje dodatkowe usługi "bardzo wysoko płatne.

Robert

Miałem okazję współpracować z nimi i jestem bardzo mile zaskoczony podejściem do wykonywanej pracy. Mało zakładów pogrzebowych pracuję na taki wysokim poziomie jak oni .

Janusz

Do pracy w takim miejscu trzeba mieć pewne predyspozycje taka prawda. Nie ma co się oszukiwać. Sam pracodawca (tak zakład pogrzebowy jest pracodwacą) jest naprawdę okej.

Zostaw merytoryczną opinię o Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis - Warszawa

• Jak się pracuje w Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis?

Zobacz opinie na temat firmy Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alicja Kępczyk Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis
  • Karolkowa 49