Opinie o Gloria Zakład Usług Pogrzebowych w Wrocław ul. Zaporoska 85

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gloria Zakład Usług Pogrzebowych. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gloria Zakład Usług Pogrzebowych w Wrocław ul. Zaporoska 85

Grabarz

Nie polecam,człowiek przepracował trochę czasu i z roku na rok coraz gorzej,nie ma nawet opcji aby dostawać całą wypłatę na konto,Ala Kierowniczka Dominika dramat nic nie wiedząca kobieta która doprowadzi firmę do upadku i przez którą zwalniają się ludzie,a sama popełnia milion błędów i tylko zamiast się czegoś nauczyć to tylko w pasie obwód zwiększa. Szefostwo ok jak każdy pracodawca płaci to wymaga. Ogólnie omija szerokim łukiem

@Grabarz

Pracowałam długi czas i wszystko się zgadza. Panowie wykorzystywani do mycia okien na punktach czy też do wyrywania chwastów(jeżeli źle wyrwa to są szantażowani że nie dostaną pieniędzy). Kierowniczka kompletnie brak jakich kolwiek kompetencji jedynie co potrafi to człowiekowi życie uprzykrzać i robić pod górkę. Nie polecam

Pracowniczka

Przepracowane trochę czasu w firmie Gloria,niestety sytuacja jak i atmosfera coraz gorsza(kierowniczka główny aspekt zwalniania się ludzi,jak i Pań na punktach tak i Panów). W pracy stosowany jest (usunięte przez administratora) psychiczny i szantaż w postaci braku wypłacania pieniędzy. Człowiek musi prosić się o pieniążki bo za każdym razem nawet 10 zł jest mu nie wypłacane. Pani kierownik kompletny brak kompetencji. Wypłata na 2 listach oficjalnej(minimalna krajowa) i tej pod stołem(reszta wypłaty). Zanim ktoś się zdecyduje na pracę w tej firmie radzę to przemyśleć 2 razy.

Jaka jest kultura pracy w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych?

Pracownik Nowy wpis

Widać że firma przejęła się wpisami,bo szybko daje aneksy do umów(z obowiązkami pracownika i cała wypłata dla chętnych na konto). Tylko teraz będzie jeszcze gorzej bo kierowniczka będzie mogła rządzić legalnie ???? Omijać ją zaraz też się zwolnię bo wytrzymać się nie da dłużej tutaj,jeżeli chcesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) to zapraszam ☺️

Pracowniczka Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tam pracować.21 wiek a pracownicy nie mają dostępu do Wc.Bo Glori nie stać na sprzątaczkę.Pogrzeby bardzo drogie.Tylko awantura o byle (usunięte przez administratora).Dominika nie potrafi nic trzymać za zębami.Jak naj dalej trzymać się z daleka od Glori.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gloria Zakład Usług Pogrzebowych? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Grabarz

@Grabarz

Pracowniczka

Bardzo nie polecam. Zaczynając od bardzo nie kompetentnej kierowniczki(kierowniczka śmiech na sali bo jedynie do sprzątania toalet choć nie jestem pewna czy się nadaje ) która tylko się czepia i robi pod górkę,a sama jest kompletnie nie obyta z tematem i wszystko musi czytać z kartki. Ciągle siedzie na (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kurczaki,dlatego zatrudnia tylko Panie odpowiednie do jej postury czyli (usunięte przez administratora). Wypłata czyli 2 listy jedną dla szefowej a jedna dla księgowej walki z pieniędzmi straszne. Trzeba się tym zająć i zrobić porządek. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam

Jakie wartości są cenione w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych?

Czy firma Gloria Zakład Usług Pogrzebowych udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

ZielonaWi

Praca dobra na krotki okres dla osób bez alternatywy. Po próbnym dają UOP na minimalną, premia pod stołem. Siedząc na punkcie obsługi ma się kontakt głównie z kierownikiem, można przez kilka lat nie zobaczyć właścicieli. Kierowniczka z przypadku, słabe kompetencje a do tego lubi leczyć swoje kompleksy wyżywaniem się na pracownikach. Ciężko odczuć wsparcie z „góry”, często jest problem jeśli coś pójdzie nie tak. Panowie zajmują się wszystkim, kopanie dołków, składanie pomników, wyrywanie chwastów na firmie. Dostają opiernicz za zbyt duże zużycie samochodów firmowych... Po kilku miesiącach pracy nie ma już wyzwań, a żeby pracować tam powyżej roku trzeba nie mieć ambicji lub być masochistą. Wyzysk i nic więcej. Nie polecam.

Margo

Czytam te wszystkie opinie i jedno muszę stwierdzić, że jest to żenujące...Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie.. Po co się tak męczyć ze złą pracą z wymagającym klientem i z kiepskimi zarobkami z czepjającymi się szefami??? Po co w takim razie codziennie wstajecie rano i idziecie do tej firmy??? Przecież tyle pracy jest do okoła np. Biedronka czeka... , na produkcji w fabryce też się znajdzie... Amazon zaprasza... Ale chyba w Glorii nie jest tak źle skoro macie czas na pisanie negatywnych opinii na temat swojej firmy i jej właścicieli.. Drodzy pracownicy Glorii nie sra się we własne gniazdo a informowanie o prywatnych sprawach swoich pracodawców to jest zwykłe draństwo... Mając własną firmę oświadczam wam, że jeśli będziecie szukać pracy w mojej firmie jej nie otrzymacie...

Krawczyk Krzysztof
@Margo

Mocne słowa jak na kobietę, która pracowała w sklepie mięsnym za ladą...

@Margo

Nikt nikogo nie zmusza do kłamania, wystrczy uczciwe z góry mówić jak wygląda zatrudnienie w tej "firmie". Juz po rozmowie, ze szczerbatym łysym panem wiedziałem, że to cyrk.

Hohol
@Margo

W jakiej Twojej??? Ty tu nie masz żadnych udziałów, to co się udzielasz??? Wszystko to prawda. I to się nadaje to telewizji, inspekcji pracy i skarbówki. A Ty-która z szeregowych pracowników uważasz się za Boga dobrze wiesz jak jest, sama w tym momencie przyczyniają się do świadomego ukrywania prawdy. Ale rak to jest- że jak ktoś dostaje największa dolę, to jeszcze broni (usunięte przez administratora)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Gloria Zakład Usług Pogrzebowych? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Fufel

Można samemu skończyć współpracę, można zostać zwolnionym za to że się chwastów nie powyrywało na bazie po całodziennym znoju. Szef to spoko gość, ale szefowa ma kompleksy bo wyrosła z biedy i pamięta czasy jak było chudo.

Halina
@Fufel

Samemu można tak z dnia na dzień czy jest jakiś okres wypowiedzenia?

Fufel
@Halina

Wszystko zależy od tego jak się dogadujesz z właścicielami jak cię lubią to można mieć zwolnienie w dniu podpisania zak umowy, ale mogą też po liści trzymać na okresie. Generalnie jest jeszcze Dominika, to ona trzęsie sprawami biura ona na siłę stara się uwalać personel biurowy bo jest bardzo smutną kobietą ma więcej do gadania niż szczerbaty szczur kierownik i załatwianie z Domi papierologi to droga przez męki. Recepta jest jedna- żyć dobrze z Damiano on naprawdę jest w tym całym bałaganie spoko, szkoda tylko że ma pecha do otaczania się kiepskimi ludźmi.

Xyz

Prawda jest taka ze na początku wszystko ładnie pięknie. Dwie umowy, najniższa krajowa i pieniądze pod stołem. Zero szacunku dla pracowników, napięta atmosfera. Kierowniczka niedouczona, co chwile robi afery, na pracownikach nie zostawia suchej nitki. Oszukiwanie klientów na każdym kroku. Brak profesjonalizmu. Problemy jak pojawia się ciąża l4 albo inne problemy zdrowotne. Zdecydowanie nie polecam !

Czy Gloria Zakład Usług Pogrzebowych zatrudnia studentów?

Baba z mięsnego

Nie szukaj pracy w tym miejscu, to koszmarne miejsce dla młodych ludzi przed którym całe życie, nie chodzi o śmierć, tylko o właścicieli (usunięte przez administratora)Januszy.

Jak długo trwa proces awansu w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych?

Zły facet

Awansu? Tutaj dostajesz kopa w 5 minut.

Baba z mięsnego

Nie ma tam czegoś takiego jak awans

GLORYJKA

Potwierdzam, Gloria świetny pracodawca, w żadnej firmie nie czułam sie tak dobrze jak w tej. Nigdy nie ma problemu zarówno z płaca jak i braniem wolnego ! Szefostwo zawsze pełne zrozumienia i rzeczowo podchodzące do pracownika. Szefowa potrafi podnieść na duchu w trudnych chwilach które w tej pracy sie zdarzają, szef potrafi rozwiązać polubownie nawet najgorsze nie porozumienia. Także jesli ktoś daje z siebie 100 procent to nigdy w tej firmie nie poczuje sie nie doceniony lub lekceważony. Jak juz wcześniej wspomniano praca nie należy do takich co sie przychodzi odbębni byle jak 8h i tyle ! Tu trzeba zrozumienia dla rodzin i wsparcia. Co do płacy to na rozmowie o prace warunki sa przedstawiane rzetelnie i osoba która sie na nie decyduje chyba nie jest zmuszana ?! Jesli ktoś ma słomiany zapał i duża dawka informacji do przyswojenia to problem niech nawet nie idzie na rozmowe, jesli jest odwrotnie to gwarantuje ze szybko z pracy nie zrezygnuje.

Antoni
@GLORYJKA

Pracujesz w dość specyficznej branży. Trzeba mieć w sobie dużo empatii i zrozumienia dla klientów. Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy i atmosfery w niej panującej. Czy mogłabyś przybliżyć, jakie umowy o pracę podpisuje pracodawca i jaki jest zakres dodatków do wynagrodzenia? Na stronie https://www.gloria.wroc.pl/ nie znalazłem nowych ofert pracy. Czy mogłabyś napisać kilka słów o aktualnych rekrutacjach i na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy?

Gloryjka2
@GLORYJKA

Jestes kumpela właścicielki lub jej eks męża i piszesz na zlecenie? ????‍♀️????

EWA
@GLORYJKA

Dobry tekst: osoba, która się decyduje nie jest zmuszana:) hehehe - pewnie, że nie jest, bo nie zna tych warunków!!! - gdyż nawet nie są przedstawiane. A tu nagle się okazuje, że człowiek zostaje podstawiony pod ścianą. Warunki omawiane wcześniej nie istnieją!!! Nikt się z nowym pracownikiem nie liczy, a najlepsze jest to, że nikt w tej firmie nic nie wie. Pracodawca nawet nie ruszy (usunięte przez administratora) żeby pracownik wiedział u kogo pracuje. Umowy podpisuje się z pracownikami, (usunięte przez administratora)

Stary pracownik
@GLORYJKA

Szef potrafi to prawda do niego nikt żalu nie ma z tych co odeszli ale mają do właścicielki i to każdy który odszedł za mojej długoletniej kariery która już na szczęście dawno temu się skończyła , ale z tego co mówią nowi to żadnych zmian ...

@EWA

Dokładnie.

@GLORYJKA

Jak ktoś oczekuję uczciwego pracodawcy, dającego normalne umowy niech poszuka gdzie indziej. Szefa natomiast może niech opowie historię jak została szefowa i pokaże swój dyplom ukończenia studiów.

Nikola

Dokładnie-jak napisano poniżej:: Jeśli jesteś znajomą właścicieli to wszystko jest ok. Praca może i ok, ale pracodawca to kanciarz!!!! Na początku (na okresie próbnym) wszystko wygląda pięknie. Później się okazuje, że z oszczędności zatrudniają Cię w obu firmach (jedną umowę masz na firmę Gloria, a drugą na ABBA Funeral!!!) (usunięte przez administratora) Właściciele (choć już po rozwodzie) to bogacze. Mają mnóstwo działek w obrębie Wrocławia, mnóstwo aut zarejestrowanych na firmę i nie tylko, oprócz tego niemal wszystkie lokale w których prowadzona jest działalność są wykupione na własność. Obracają ogromnymi pieniędzmi, a takie wały robią na pracownikach. Koszmar. Firma się nachapała za czasów ojca właściciela, który nielegalnie prowadził tą działalność jako drugie źródło dochodu!!!, a teraz zdzierają z biednych ludzi jak mogą. Masakra. A starzy pracownicy co mają dodatki na dzieci itp. się cieszą, bo te zarobki nie są do końca wykasowane, cieszą się też Ci co mają komorników. Ale problem zaczyna się, gdy urodzisz dziecko, jesteś na L4 lub chcesz wziąć kredyt, bo wtedy masz zaświadczenie o dochodach na najniższą krajową i od tego grosza masz płacone świadczenia, a do kredytu nie masz zdolności, a z nimi nie da się dogadać. (usunięte przez administratora)

GLORYJKA
@Nikola

Nie jestem znajomą szefa, jestem zadowolonym pracownikiem. Nie będę sie powtarzać ani wdawać w polemikę, swoje zdanie przedstawiłam. Wiadomo każdy chce zarabiać jak najwięcej ale oskarżenia rzucane w stronę szefa uważam za bezpodstawne i bardZo niesprawiedliwe. Zawsze znajdzie sie osoba która ma wymagania a od siebie nie daje nic. Przychodzą „gwiazdy” które chyba pomyliły branże i oczekują 5 tysięcy na rękę za byle jaka obsługę i nie rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Jak maja posprzątać swoje miejsce pracy to oburzenie. Uważam ze najlepiej przyjść i sie przekonać na własnej skórze, a nie czytać brednie.

@GLORYJKA

Nie polecam, strata czasu na rozmowe z szczerbatym "kierownikiem", który wyjaśni genialny system wypłat, czyli minimalna krajowa, a reszta pod stołem.

Ja bym była bardziej powściągliwa w negatywnych opiniach.Każdy wybiera to, co dla niego najlepsze.Sa osoby, dla których na początek kasa jest do zaakceptowania i forma rozliczenia tym bardziej. Są osoby ,które są niezadowolone, ale z różnych powodów dalej pracują ...nikomu to oceniać. Gdybym miała powiedzieć czy warto. Drugi raz bym się zdecydowała... ale nie tak długo jak pracowałam. Praca dała mi mnóstwo doświadczenia w rozmowie z klientem, nauczyła mnie odpowiedzialności, stalowych nerwów. Przyniosła kilka ważnych przyjaźni życiowyc , kilka też zawodów życiowych. Moje doświadczenie wykorzystuje od dawna w innej pracy z powodzeniem. Ale czy warto było tracić przez tyle lat składki, które są zabierane świadomie przez właścicieli-nie sądzę.Nie chce tego liczyć nawet i pretensje mogę mieć tylko do siebie, że się godziłam. Taki wtedy był rynek pracy...Ale szacunek mam do właścicieli tak czy inaczej. Byli wyrozumiali zawsze na problemy osobiste, prośby o wolne, zamianę w grafiku, urlopy i opieki bez problemu. Nie ma sensu pisać o ich majątku, czy ich prywatnych sprawach bo nie ma to nic do rzeczy.Wy byście chcieli, żeby o was tak pisano i mówiono? włóżcie czyjeś buty i przejdźcie kawałek ich życia-może nie będzie tak kolorowo. Nauki na początku pracy jest mnóstwo-branża jest specyficzna ludzi nic o niej nie wiedzą i myślą ,że co to tam trzeba wiedzieć-tylko sprzedać trumnę. Bardzo mylące i krzywdzące. Dla nowych osób-jeśli potrzebujesz stabilnej pracy(pamiętaj odpowiedzialnej) w przyzwoitych godzinach i na początek przystaniesz na mniej niż 3tys -próbuj. Jeśli uważasz, że stracisz czas nie próbuj i nie oczerniaj. .Jak tam pracowałeś to miej na tyle samokrytyki w sobie, żeby zamknąć dziób. Na pewno coś tej pracy zawdzięczasz-jeśli nie dobre rzeczy to ..np lekcje życia. Nie poniżaj też ludzi, którzy tam pracują to byli Twoi koledzy.

Stary pracownik
@były pracownik

Haha szczególnie szefowa która ma w (usunięte przez administratora) drugiego człowieka jeździ jak po psie ... Wyzywa od (usunięte przez administratora) zlodziejii idiotów i wypisuje że jak będzie kazała wejść pod stół to masz to zrobić i szczekać proszę cię na problemy innych na wolne na zamianę grafiku haha dobre sobie no chyba że jest się pupilkiem jak pani N,D albo pan S,K ... Brak słów szkoda czasu na tą firmę nie polecam dla pracowników i rodzin idących pożegnać bliskich ... A te artykuły właścicielki to jedna wielka ściema ... Obrażanie ludzi i gnojenie to jej najlepiej wychodzi koniec kropka żałuję tylu lat tam zmarnowanych ... I każdy pracownik to mówi który odchodzi a opinie które tu są pozytywne są pisane przez pupili którzy mają je tu pisać

@Stary pracownik

Tak właśnie, pupilka taka super, że sama odchodzila i wracała do firmy z podkulonym ogonem bo nie radziła sobie w innych firmach a może inne firmy nie tolerują gdy ktoś uważa się za alfe i omege a teraz pozytywy na stronie wypisuje, sama gnoi ludzi i traktuje jak kogoś gorszego. Szkoda tylko straconych lat w tej firmie.

Dag

Wczoraj tj 17.07.2020 pracownicy tej firmy zostawili wieńce i kwiaty w kościele ,tłumacząc ze więcej im się do auta nie zmieści i brać tego nie będą !,,,,, Skandal .8 tysięcy za pogrzeb i jak widać duża ilość kwiatów to problem

Ile?
@Dag

Co było wliczone w w taki szmal? Toż to passata można kupić?

Katarzyna
@Dag

Ja usłyszałam od Pana z obsługi, żeby nie wnosić kwiatów do kościoła bo oni potem muszą to wszystko wynosić i latać tam i z powrotem. (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu tego zakładu.

Czy można liczyć w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych na prywatną opiekę medyczną?

Odyniec

Naturalnie o ile sam wykupisz pakiet prywatnej opieki medycznej ;) Co jeszcze może związki zawodowe?,Multisport i owocowe czwartki? Pracownik Zakładu pogrzebowego ma latać jak beduin.

Ulla

Wczoraj pochowaliśmy mojego Tatę. Zakład pogrzebowy Gloria pięknie, dyskretnie z wyczuciem to wszystko zorganizował. Wszystkim pracownikom bardzo dziękuję.

@Ulla

No tak jak widać plan wypalił jakiś rabat bądź bonus dla rodziny za wypełnienie ankiety i napisanie pozytywnej opinii ???????????????????? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gloria Zakład Usług Pogrzebowych - Wrocław

• Jak się pracuje w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych?

Zobacz opinie na temat firmy Gloria Zakład Usług Pogrzebowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gloria Zakład Usług Pogrzebowych?

Gloria Zakład Usług Pogrzebowych