Delta-Graphix Zakład Pracy Chronionej Marian Dreszer

Tarnów

Opinie o Delta-Graphix Zakład Pracy Chronionej Marian Dreszer

były pracownik

Podpisuję się dwiema rękami że Dreszer Maryjan powinien dawno oglądać świat zza kratek.Dorobił się na krzywdzie osób niepełnosprswnych.Sam byłem świadkiem jak wyzywał przeklinał na kobiety ,które mogłyby być jego matką.Niech byli kierowcy wypowiedzą się jak przywozili gotówkę za towar sprzedany bez faktur.Niech Dreszer wypowie się jak niszczył konkurencję duubingowymi cenami oraz pozywaniem ich do sądu fałszywymi oskarżeniami.Na usłyszane przezemnie samo nazwisko DRESZER robi mi się niedobrze.Ale mam nadzieję że i na niego przyjdzie odpowiedni czas.Że skończą się układy z wymiarem sprawiedliwości.

Pravownik

Potwierdzam powyzsze opinie na temat firmy Dreszer Mista. Pracodawca, nieodpowiedzialny, mami obietnicami, oklamuje pracownikow. Po prostu jak wyzej napisano OSZUST i WYZYSKIWACZ w pelni tego slowa znaczeniu.

obserwator

Aleś się człowieku urwał.Przecież o tym wie cały Tarnów.I nie tylko.Wejdż z kimkolwiek na temat Delty,to Ci powie całą prawdę.Znają tą pseudofirmę nie tylko ludzie którzy tam pracowali, ale też postronni.Niektórzy na samą nazwę dostają dreszczy.Ww pseudofirma która dorobiła się na krzywdzie biednych OSOBACH NIEPEŁNOSPRAWNYCH powinna zniknąć z mapy Tarnowa. A właściciel powinien być dawno za kratkami.

dh

Witam, UNIKAJCIE RODZINY DRESZER !! TO OSZUŚCI

Zostaw opinię o Delta-Graphix Zakład Pracy Chronionej Marian Dreszer - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta-Graphix Zakład Pracy Chronionej Marian Dreszer