Gorzowskie Centrum Odszkodowań Michał Andrusyszyn

Gorzów wielkopolski

Opinie o Gorzowskie Centrum Odszkodowań Michał Andrusyszyn

olo

Schemat działania GCO Michał Andrusyszyn: np. miałeś stluczke. Fimra ubezpieczeniowa zaproponowała Ci 5 tyś. GCO przejmuje sprawę od początku, może i wywalczy dodatkowe 5 tys ale...prowizje bierze również od całej kwoty wypłaconego odszkodowania, co moim zdaniem jest co najmniej naciąganiem Lepiej sprzedać szkodę i mieć z głowy procesy, wyceny i nie narażać się na poświadczenia nieprawdy

małgorzata

Te negatywne opinie to czuje że konkurencja. (nie ładnie) jestem zadowolona , profesjonalna obsługa, dostałam super odszkodowanie a cała obsługa włącznie z zespołem mecenasów miła i uczynna.

joko

Opieszałość w prowadzeniu sprawy straszna. Brak informacji, a jak już się jakieś pojawiają to są sprzeczne z faktami.( Sprawdzane w sądzie osobiście ) przetrzymywanie klienta i wciskanie ciemnoty!! Ponadto Mecenasi którzy pracowali dla GCO zastraszają klientów kosztami, które powinien im zapłacić Właściciel firmy. Dramat- zdecydowanie nie polecam!!

Mateusz Kosyl

W związku z prężnym rozwojem jednej z największych i renomowanych Kancelarii Odszkodowawczych poszukujemy osób z doświadczeniem w branży. Jeśli jesteś niezadowolony z Twojego aktualnego pracodawcy, chcesz spróbować czegoś nowego bądź chcesz zarabiać WIĘCEJ, zgłoś się do Nas! Zapewniamy pełną dyskrecję podczas aplikacji! Czekamy na Ciebie: e-mail: mateusz.kosyl@interia.eu

baba

jestem zadowolona ze skuteczności Pana Michała Andrusyszyn polecam Gorzowskie Centrum Odszkodowań

tomek

POLECAM GCO

Kamila

Witam Gorzowskie Centrum Odszkodowań to profesjonalna firma-kancelaria. Pracowałam u Pana Michała Andrusyszyna i uważam że mimo dużego nacisku na profesjonalizm stwarza super atmosferę do pracy. Polecam pracodawcę.

Zostaw opinię o Gorzowskie Centrum Odszkodowań Michał Andrusyszyn - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorzowskie Centrum Odszkodowań Michał Andrusyszyn