Opinie o Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn w Gorzów Wielkopolski

Mati Nowy wpis

POLECAM właśnie uniewaznili moją umowę kredytową hurrraaaaaaa. POLECAM Gorzowskie Centrum Odszkodowań. Dziękuję wam jestem wolny od kredytu.

Barbara Nowy wpis

Korzystałam dwa razy z usług GCO i obie sprawy załatwione od początku do końca profesjonalnie . Polecam

Kazimierz Nowy wpis

Jak to się stało, że trafiłaś w ogóle na tę firmę? Znalazłaś oferowane przez nich usługi w internecie, czy może w zupełnie inny sposób? Jestem ciekaw, jak to wyglądało.

aga Nowy wpis

To jedyna firma, która przedstawiła mi rzetelną informację na temat walki z bankiem w sprawie umowy kredytowej. Jestem ze współpracy z Gorzowskim Centrum Odszkodowań baaardzo zadowolona.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Witam ja bralem kredyt w czerwcu 2008roku w millenium we frankach jest jakas szansa?

Darecki

Polecam z czystym sumieniem. Wszystko miałem wytłumaczone nawet to że podejmuje ryzyko w swojej sprawie Ale się udało było meeega profesjonalnie

Czy są szkolenia dla pracowników ?

Eryk

Bardzo żałuję, że na forum dla pracowników nie ma zupełnie ich opinii,liczyłem na nie.

Mariusz

Polecam firmę GCO. Pomogli, wytłumaczyli, odzyskali pieniądze. Wszystko tak jak powinno i bardzo sprawnie

małgorzata

Te negatywne opinie to czuje że konkurencja. (nie ładnie) jestem zadowolona , profesjonalna obsługa, dostałam super odszkodowanie a cała obsługa włącznie z zespołem mecenasów miła i uczynna.

joko

(usunięte przez administratora) zdecydowanie nie polecam!!

Mateusz Kosyl

W związku z prężnym rozwojem jednej z największych i renomowanych Kancelarii Odszkodowawczych poszukujemy osób z doświadczeniem w branży. Jeśli jesteś niezadowolony z Twojego aktualnego pracodawcy, chcesz spróbować czegoś nowego bądź chcesz zarabiać WIĘCEJ, zgłoś się do Nas! Zapewniamy pełną dyskrecję podczas aplikacji! Czekamy na Ciebie: e-mail: mateusz.kosyl@interia.eu

baba

jestem zadowolona ze skuteczności Pana Michała Andrusyszyn polecam Gorzowskie Centrum Odszkodowań

tomek

POLECAM GCO

Kamila

Witam Gorzowskie Centrum Odszkodowań to profesjonalna firma-kancelaria. Pracowałam u Pana Michała Andrusyszyna i uważam że mimo dużego nacisku na profesjonalizm stwarza super atmosferę do pracy. Polecam pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn?

Zobacz opinie na temat firmy Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn?

Gorzowskie Centrum Odszkodowań - Michał Andrusyszyn
  • Adama Mickiewicza 15A lok. 2