Opinie o Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody w Reda

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody w Reda

Łukasz Nowy wpis

Gorąco polecam !!! Dzięki zabiegom Pani Marianny i Pana Macieja wracam do normalnego funkcjonowania po operacji więzadeł i łękotki. Profesjonalizm, doświadczenie i nowoczesne urządzenia jakimi dysponują postawiły mnie na nogi.

Julia Nowy wpis

orientujecie się czy jest możliwość wynajęcia "kąta" na własną działalność? pasjonuje mnie robienie manicure, jestem amatorką ale chce iść w tym kierunku dalej.

Krystyna Nowy wpis

Hej, czy jest tu jakiś pracownik centrum? :D widzę że klienci sa mega zadowoleni, fajnie by było pracować w takim miejescu :) Chętnie posłucham o zarobkach recepcjonistki/asystentki :)

z Lęborka Nowy wpis

Profesjonalna ,, robota". Miła atmosfera.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Reda
CCC S.A.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (097)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Paulina

A asystentka ile tam zarobi?

Gosia

Polecam zabiegi u Pani Marianny,mila i profesjonalna obsługa.

Z pewnością polecam zabiegi u Pani Marianny. Mila i profesjonalna obsługa i bardzo nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem. Naprawdę polecam !!!

Małgosia

Nie jestem osobą pracującą w Centrum ale korzystam z usług .Mogę polecić profesjonalną obsługę oraz to że zabiegi spowodowały ustąpienie moich dolegliwości. Polecam !!!!

Weronika

Skorzystałam z polecenia z zabiegów proponowanych przez Panią Mariannę .jestem bardzo zadowolona ,pomogły mi te zabiegi w odzyskaniu fizycznej sprawności.Zwróciłam uwagę na mnóstwo dyplomów i certyfikatów świadczących o stałym podnoszeniu kwalifikacji . Gratuluję !!. Na pewno tu wrócę Weronika

Zostaw merytoryczną opinię o Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody - Reda

Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Czarna Marianna Centrum Zdrowia i Urody