Darex Producent Materiałów Budowlanych

Chełm

Opinie o Darex Producent Materiałów Budowlanych

robiłem tam tydzień w zeszłym roku i do dziś nie mam pieniędzy! tylko tydzien bo na czas zorientowałem się co tam się wyprawia. (usunięte przez administratora)

Oszust

Przyjmuje pracowników firma Darex ale zapomina im zapłacić za wykonaną prace ,a co obiecuje i ile za godzinę to zupełna fikcja a materjały jakie tam się wykonuje rozpadają się z braku cementu bo tak właściciel oszczędza. ODRADZAM MIJAJ Z DALEKA

Zostaw opinię o Darex Producent Materiałów Budowlanych - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darex Producent Materiałów Budowlanych