Dąb-Bet Szamba Betonowe

Kiedrzyn

Opinie o Dąb-Bet Szamba Betonowe

ryki

Witam mialem juz przyjemnosc z ta firma sa mili ale co mi po tym jak zbiorniki sa dziurawe

Krzysiek
@ryki 01.04.2017 17:52

Z całym szacunkiem, ale czy zdarzyła się sytuacja, że zgłosił Nam Pan nieszczelność zbiornika a my zignorowaliśmy to? Prowadząc działalność ponad 10 lat jeszcze nie zlekceważyliśmy żadnego zgłoszenia, są to bardzo nieliczne przypadki. Nikt nie jest jednak idealny, więc jak w każdej pracy może przytrafić się niedociągnięcie, pomimo że dbamy aby tak nie było a skoro jest to nie lekceważymy. Proszę na e-mail: szamba.betonowe@vp.pl przedstawić dokumenty wystawione przez Nas, jeśli dostarczaliśmy Państwu szambo i podać kontakt do siebie to ustalimy termin naszego przyjazdu i zaradzimy tej "upublicznionej" nieszczelności zbiornika. Jeżeli otrzymuje klient pisemną gwarancję to Nas to zobowiązuje. Jeśli osoba niezadowolona nie zgłasza Nam problemu a wypisuje błędne opinie to niestety - pozostawia do myślenia.... czy jest to Nasz odbiorca czy też zwolniony pracownik nadużywający alkohol! Pozdrawiam

wojtek

To SOLIDNA I UCZCIWA Firma, nie wykorzystują pracowników, do klienta też podchodzą w porządku.Pieniądze na czas, mało jest takich pracodawców prywaciarzy. Pilnują, żeby dobrze towar zrobić ale to chyba dobrze, jakość ich zbiorników jest na wysokim poziomie, beton super zamawiają z betoniarni, szybko wiąże, w gorące dni trzeba szybko go przerobić bo wiąże błyskawicznie.

oleksio

Kolega pracuje, nie narzeka. Mówi, że nawet nieźle zarabia. W sezonie tygodniówki wyciąga super, tylko zimą sezon martwy.

rozer.gow

Pracowałem w Firmie dąb-bet, właściciel ok, szefowa też. Wypłacalni, co tydzień pieniądze. Nie mam do nich zastrzeżeń.

blankier

Kupiłem u nich szambo, szczelne, ładnie zamontowali, właściciel w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zostaw opinię o Dąb-Bet Szamba Betonowe - Kiedrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąb-Bet Szamba Betonowe