Vega Security Sp.j. Agencja Ochrony W.Molenda i Wspólnicy

Opinie o Vega Security Sp.j. Agencja Ochrony W.Molenda i Wspólnicy

kot

Na tle innych firm ochroniarskich jest tam naprawdę bardzo dobrze. Co najważniejsze uczciwie - praca u Pana Waldemara jest OK.

Witold

Pracowałem u nich i dobrze wspominam. Pozdrowienia dla inspektora Darka M - super człowiek, reszta szefostwa też fantastyczna.

Cieć 77

Prawda, prawda. Pracowałem w vedze kiedyś, niestety stracili obiekt na którym robiłem. Co by niemówić to firma co obiekt przejeła jest gorsza....nie płacą w czasie, ciuchów nie dają. W vedze było lepiej.

damiano

No faktycznie, pracowałem dla nich w Warszawie i potwierdzam - firma solidna choć niewielka, szanują ludzi, kaska zawsze o czasie i bez przekrętów.

prawda super firma pieniążki są zawsze na czas oraz ludzie podejście do pracownika co w innych firmach ochroniarskich tak nie jest polecam i to z całego serca

ochroniarz

Super firma , nie oszukuje pracowników,pieniążki zawsze na czas i te na które sie umowisz.

Zostaw opinię o Vega Security Sp.j. Agencja Ochrony W.Molenda i Wspólnicy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vega Security Sp.j. Agencja Ochrony W.Molenda i Wspólnicy