Opinie o Rokita Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Rokita Wojciech Malecha

S.

Zgadza się.( A ci ze Smoczej już się stamtąd zwineli, nie wiem czy całkowicie czy tylko zmienili adres.)

Katarzyna

Osobiście nie pracowałam nigdy w tej firmie, ale znam pana Malechę z jego poprzedniej pracy w Biurze Ochrony Rokita na Smoczej i to świetny facet, konkretny, rzeczowy, kompetentny i bardzo w porządku wobec ludzi. Całe szczęście, że odczepił się z tamtego dna na Smoczej , bo jako uczciwy człowiek kompletnie tam nie pasował. Teraz pracuje u niego mój kolega i jest bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o Rokita Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Rokita Wojciech Malecha - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rokita Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marcin Rokita Wojciech Malecha