Rokita Biuro Ochrony Dariusz Rokita Sp. z o.o.

Opinie o Rokita Biuro Ochrony Dariusz Rokita Sp. z o.o.

wiem co mowie

Bryndza nie z tej ziemi ,brak wypłaty ,brak munduru ,brak patroli itp

Basia
@wiem co mowie 13.01.2015 13:10
Bryndza nie z tej ziemi ,brak wypłaty ,brak munduru ,brak patroli itp

I brak szefa, bo ten co jest to tak jakby go nie było

kpiarz1

Drogie koleżanki i drodzy koledzy Ochroniarze a może tak trochę wysiłku i poszukajcie pracy w dużych korporacjach ochrony takich jak Securitas czy Konsalnet ale pamiętajcie, że tak naprawdę komfort waszej pracy w głównej mierze zależ od waszego bezposredniego przełożonego tj. od inspektora nadzoru i obiektu. Życzę powodzenia w pracy

nonsens

firma się chyba zmyła z rynku. nie wystawia ludziom pitów za ubiegły rok

były ochroniarz :)

podzielam zdanie co do pana W. L. Dodam jeszcze że oczekiwania od ludzi są bardzo duże a kasa jest beznadziejna i nie jest na czas płacona. Najlepiej i najłatwiej zabrać za cokolwiek 50 lub 100zł. Umowa śmieciowa. Uwaga jak rezygnujesz z pracy straszą że nie zapłacą pensji a jak już zapłacą to zabierają na pranie mundurku 100zł.

nie ważne jak się robi ważne że jest sztuka na obiekcie - dobre dla rolników zpragnionych wypoczynku

Zostaw opinię o Rokita Biuro Ochrony Dariusz Rokita Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rokita Biuro Ochrony Dariusz Rokita Sp. z o.o.