Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Adres: Grażyny 6, 31-217 Kraków

NIP: 6771019779 REGON: 351507299

Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Opinie o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Kamil

Zgadzam się z panem Markiem w 100% Brak umów o pracę . Bardzo słaba obsada dyrektorska szczególnie p.M.K.

Jarosław
@Kamil 15.10.2018 14:51

Jeśli chodzi o umowę o pracę, to pracodawca ma trochę czasu na przedstawienie jej pracownikowi. Powinieneś zgłosić się z tym problemem do działu kadr. Na stronie http://konwoj.pl/praca.html jest ogłoszenie na stanowisko pracownika ochrony. Napisz, czy są przyjmowane do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności i co sądzisz o tej rekrutacji?

Marek

Bardzo słaby pracodawca marne zarobki najmniej płacą w Krakowie umowy o pracę brak wiecznie zlecenia na dodatek kary bardzo duże straszenie ludzi na obiektach nie polecam jako były pracownik pozdrawiam

anonymous

Pracuję w tej firmie bardzo długi czas. Nigdy nie miałam problemów z wypłatami czy innymi rzeczami. Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Praca naprawdę świetna, kompetentni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Polecam !

Pracowałem tam przez krótki czas na umowę zlecenie (podpisaną z firmą konwój). Po otrzymaniu wynagrodzenia okazało się, że pieniądze dostałem od firmy K.U.K.-E.F.I. Internationale, poinformowali nas o tym dopiero po przepracowaniu miesiąca oraz przynieśli do podpisu umowę z firmą K.U.K.-E.F.I. oraz rachunek do wypłaty…. Poczytajcie sobie o K.U.K.-E.F.I. i zastanówcie się jaki poziom reprezentuje firma konwój …. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój