Opinie o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój w Kraków

Były Pracownik

Pracowałem ponad 3 lata na stanowisku Dowodcy Obiektu. Naprawdę nie mogę narzekać, pieniądze na czas, stawka dobra, nawet bardzo dobra. Podejście M.P. też spoko, może i miał swoje za uszami, jak każdy... Generalnie, fajny gość, który zawsze przed wyrobieniem sobie opini na dany temat, zasięgnął opini każdego pracownika. Dopiero później wydawał swoją opinię, dlatego też uważam go za sprawiedliwego pracodawcę. Podsumowując, jeżeli jesteś kompetentny, pracowity i ogarnięty to stanowiska kierownicze czekają na Ciebie.

Sygnalista
@Były Pracownik

To On by przejąć ogólnopolskie Stowarzyszenie Ochrony opracował patent na płacenie ludziom 3.5 - 4 zł W internecie jest jego referat że Zjazdu

Maria
@Były Pracownik

A jakich kwalifikacji od Ciebie wymagali na to stanowisko Dowódcy Obiektu :-) ? Brzmi to wszystko ciekawie .

@Maria

Na rozmowie wstępnej, która trwała ok. 30 min zdano mi pytania związane z charakterem wykonywanej pracy (bez spiny), np: 1. Czy potrafi Pan EXEL, POWER POINT itd. 2. Jakie ma Pan doświadczenie z zarządzania zespołem (dobrze jest mieć referencje). 3. Skończone kursy i certyfikaty ? 4. Zakresy obowiązków... Następnie proponowana stawka na początek, umowa na 3 miesiące i pracujesz ...

Urszula
@Były Pracownik

Po Twoim opisie wygląda to jak szybka akcja, ale chyba nie aż tak łatwo się dostać? ;p Jest tu spora konkurencja jeśli chodzi o kandydatów?

@Urszula

Witam!!! Tak, masz rację, była to bardzo konstruktywna rozmowa kwalifikacyjna. Telefon o możliwości zatrudnienia otrzymałem ok. 2h od zakończonego spotkania. Odnosząc się do drugiej części pytania, to konkurencja jest jak wszędzie ale nie spróbujesz, to się nie dowiesz. W tej firmie można znaleźć dobrą i przyzwoicie płatna pracę. Ps. Nie czekaj, tylko spróbuj ????.

Sygnalista Nowy wpis
@Były Pracownik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy firma Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak szefostwo w Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój traktuje ludzi?

Były pracownik Nowy wpis

Witam; Z mojego doświadczenia uważam, że pracowników traktuje się bardzo dobrze. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się, jaki będzie Twój kompetencyjny zakres obowiązków i kto jest Twoim bezpośrednim przełożonym. Bez obaw, w kosmos latać nie będziesz. Jeżeli chodzi o Marcina P. to naprawdę wartościowa jednostka, spoko koleś. Zawsze możesz się do niego zwrócić bezpośrednio i bardzo często pomaga swoim pracownikom, nawet wtedy, kiedy nie musi. Kilka razy widziałem to na własne oczy !!! Wartościowy i lojalny pracownik zawsze może na niego liczyć. Odpowiadam na pytanie na podstawie przepracowanych w firmie Konwój ponad 3 lat, na stanowisku kierowniczym.

Aneta

Czy te informacje o pobiciu to tylko plotki? Mój tata chciał się starać o pracę w tej firmie, a teraz trochę się obawiam o jego bezpieczeństwo... Ktoś wie o co chodzi z tą całą sytuacją?

GRUPA OCHRONY KONWÓJ
@Aneta

Szanowna Pani, w Grupie Ochrony KONWÓJ kierujemy się profesjonalizmem i szacunkiem. Nie ma w naszej firmie miejsca, ani zgody na jakąkolwiek formę przemocy. Nie wiemy w jakim kontekście i czego dotyczy sytuacja z pobiciem, ale zapewniamy Panią, że całą pewnością nie ma to związku z Grupą Ochrony KONWÓJ.

Mirek
@GRUPA OCHRONY KONWÓJ

Hahaha szacunkiem ????

Urszula
@Mirek

Tak Cię wyraz szacunek bawi? Ciekawa jestem na widok którego płaczesz w takim razie. ;p

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Donek

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana nowymi pracownikami?

robol
@Donek

Nie szukaj tam pracy bo jeżeli prawdą jest, że pobił to straci koncesję i zostaniesz na lodzie ???

Andy
@Donek

Donek z tego to do firmy jest stały nabór pracowników. Pytanie jaka praca cie interesuje . Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć.

Olo

Dobry pracodawca, płaci na czas. Niespodzianek w zadaniach nie ma. Każdy kto pracuje w ochronie wie chyba z jakim zadaniami ma nie mierzyć. To nie wielka firma, korporacja ale pracuje się dobrze i bez niespodzianek

Bpracownik

Nie wierzę !!! Prezes a wiem bo pracowałem zawsze był w porządku Uwagi na początku miałem do p. K ale potem było OK

xx

Witam Proszę o informacje czy prawdą jest,że ktoś z kierownictwa pobił byłego pracownika.

budowlaniec
@xx

Na budowie AWM /Browar/ we Wrocławiu słyszałem rozmowę ochroniarzy o pobiciu przez prezesa byłego pracownika 70-kilkuletniego ????? Jak mnie zobaczyli poszli do swojego baraku. .

Jarecki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz ludzi do pracy?

Kamil

Zgadzam się z panem Markiem w 100% Brak umów o pracę . Bardzo słaba obsada dyrektorska szczególnie p.M.K.

Jarosław
@Kamil

Jeśli chodzi o umowę o pracę, to pracodawca ma trochę czasu na przedstawienie jej pracownikowi. Powinieneś zgłosić się z tym problemem do działu kadr. Na stronie http://konwoj.pl/praca.html jest ogłoszenie na stanowisko pracownika ochrony. Napisz, czy są przyjmowane do pracy osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności i co sądzisz o tej rekrutacji?

obecny pracownik
@Jarosław

nie było umów i nie bedzie dla normalnych ludzi bazowanie na grupowcach z panstwa prosze o odpowiedz dlaczego normalnemu pracownikowi bez schorzen nie przysluguje umowa o prace tylko wiecznie zlecenia pozdrawiam Andrzej

Bardzo słaby pracodawca marne zarobki najmniej płacą w Krakowie umowy o pracę brak wiecznie zlecenia na dodatek kary bardzo duże straszenie ludzi na obiektach nie polecam jako były pracownik pozdrawiam

Pracuję w tej firmie bardzo długi czas. Nigdy nie miałam problemów z wypłatami czy innymi rzeczami. Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Praca naprawdę świetna, kompetentni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Polecam !

Pracowałem tam przez krótki czas na umowę zlecenie (podpisaną z firmą konwój). Po otrzymaniu wynagrodzenia okazało się, że pieniądze dostałem od firmy K.U.K.-E.F.I. Internationale, poinformowali nas o tym dopiero po przepracowaniu miesiąca oraz przynieśli do podpisu umowę z firmą K.U.K.-E.F.I. oraz rachunek do wypłaty…. Poczytajcie sobie o K.U.K.-E.F.I. i zastanówcie się jaki poziom reprezentuje firma konwój …. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój - Kraków

• Jak się pracuje w Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój?

Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Grażyny 6
    31-217 Kraków