Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Kraków

Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Opinie o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój

Marek

Bardzo słaby pracodawca marne zarobki najmniej płacą w Krakowie umowy o pracę brak wiecznie zlecenia na dodatek kary bardzo duże straszenie ludzi na obiektach nie polecam jako były pracownik pozdrawiam

anonymous

Pracuję w tej firmie bardzo długi czas. Nigdy nie miałam problemów z wypłatami czy innymi rzeczami. Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Praca naprawdę świetna, kompetentni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Polecam !

Pracowałem tam przez krótki czas na umowę zlecenie (podpisaną z firmą konwój). Po otrzymaniu wynagrodzenia okazało się, że pieniądze dostałem od firmy K.U.K.-E.F.I. Internationale, poinformowali nas o tym dopiero po przepracowaniu miesiąca oraz przynieśli do podpisu umowę z firmą K.U.K.-E.F.I. oraz rachunek do wypłaty…. Poczytajcie sobie o K.U.K.-E.F.I. i zastanówcie się jaki poziom reprezentuje firma konwój …. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Pyclik Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób I Mienia Konwój