Konwój Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia Marcin Pyclik

Kraków

Opinie o Konwój Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia Marcin Pyclik

Pracowałem tam przez krótki czas na umowę zlecenie (podpisaną z firmą konwój). Po otrzymaniu wynagrodzenia okazało się, że pieniądze dostałem od firmy K.U.K.-E.F.I. Internationale, poinformowali nas o tym dopiero po przepracowaniu miesiąca oraz przynieśli do podpisu umowę z firmą K.U.K.-E.F.I. oraz rachunek do wypłaty…. Poczytajcie sobie o K.U.K.-E.F.I. i zastanówcie się jaki poziom reprezentuje firma konwój …. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Konwój Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia Marcin Pyclik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konwój Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia Marcin Pyclik