Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.
3 1 6 1

Opinie o Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.

Administrator

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna?

misia

Nie zgadzam się z tymi opiniami, pani notariusz bardzo życzliwie podeszła do stron, znalazła dla nas dużo czasu, była wyrozumiała pomimo, że kilkakrotnie zmienialiśmy godzinę aktu, wszystko nam wytłumaczyła, a na koniec - juz po akcie - zatelefonowała żeby zapytać czy wszystko jest w porządku.

P.

Podejście merytoryczne do tematu - tragedia. Dostałem akt notarialny z powtarzającymi się stronami. Traktują swoich klientów jak zło konieczne. Naprawdę nie jestem człowiekiem którego łatwo obrazić, a z tej kancelarii wyszedłem z ogromnym niesmakiem. Jakaś dwudziestokilkuletnia "gówniara" podnosiła na mnie głos, gdy ja chciałem wyjaśnić moje wątpliwości. Minął miesiąc, i do dzisiaj żałuję, że nie postawiłem deweloperowi warunku zmiany kancelarii. Odradzam załatwianie tam jakichkolwiek spraw.

Ja

Tę panią dyskwalifikuje to, że zasiada w radzie nadzorczej sbm grenadierów. Niestety.

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.