Adres: Grenadierów 13, 04-052 Warszawa

NIP: 1132862704 REGON: 146529575

Opinie o Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat Rześna-Barylska Elżbieta Kancelaria Notarialna?

TakNie

misia
 Opinia

Nie zgadzam się z tymi opiniami, pani notariusz bardzo życzliwie podeszła do stron, znalazła dla nas dużo czasu, była wyrozumiała pomimo, że kilkakrotnie zmienialiśmy godzinę aktu, wszystko nam wytłumaczyła, a na koniec - juz po akcie - zatelefonowała żeby zapytać czy wszystko jest w porządku.

Tak5Nie

P.
 Opinia

Podejście merytoryczne do tematu - tragedia. Dostałem akt notarialny z powtarzającymi się stronami. Traktują swoich klientów jak zło konieczne. Naprawdę nie jestem człowiekiem którego łatwo obrazić, a z tej kancelarii wyszedłem z ogromnym niesmakiem. Jakaś dwudziestokilkuletnia "gówniara" podnosiła na mnie głos, gdy ja chciałem wyjaśnić moje wątpliwości. Minął miesiąc, i do dzisiaj żałuję, że nie postawiłem deweloperowi warunku zmiany kancelarii. Odradzam załatwianie tam jakichkolwiek spraw.

Tak15Nie

Ja
 Opinia

Tę panią dyskwalifikuje to, że zasiada w radzie nadzorczej sbm grenadierów. Niestety.

Tak10Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Elżbieta Rześna-Barylska Notariusz Aleksandra Barylska Notariusz s.c.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.