Opinie o Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. w Bytom

counter
5 5 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Co jaki okres czasu w Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. można ubiegać się o podwyżkę?

Zdenerwowana

Nie polecam. Nie dość że ludzie są umówieni na konkretną godzinę to jeszcze ponad 2,5 godziny trzeba czekać aż łaskawie cię przyjmą.

Kancelaria Notarialna Nowy wpis
@Zdenerwowana

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czynność, której Państwo dokonywaliście wymagała zebrania i uzupełnienia wielu dodatkowych informacji, co przy tak dużej ilości stawających osób wpłynęło na długi czas oczekiwania. Zapewniamy jednak, że przez cały ten czas pracowaliśmy nad obsługą Państwa, a staranność i rzetelność z jaką staramy się dokonywać wszystkich czynności zleconych naszej Kancelarii wymaga poświęcenia dłuższej chwili. Postaramy się jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość tak, aby takie sytuacje nie miały miejsca i mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.

Proszę o kontakt.
 Problem

Mój syn (usunięte przez administratora) chce się zrzec spadku po zmarłej żonie. Chciałem załatwić sprawę w Waszej Kancelarii. On już do Was dzwonił. Proszę mnie poinformować co mam robić dalej.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

Kancelaria Notarialna Nowy wpis
@Proszę o kontakt.

Dzień dobry, celem uzyskania stosownych informacji w sprawie postępowania dotyczącego odrzucenia spadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Kancelarią.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Czy firma Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kasia

WSZYSTKO sprawnie i szybko

Daria

Forum pracownicze służy zostawianiu opinii przez pracowników a nie klientów!

Iwona

Bardzo zadowolona z usługi kancelarii. Pani Jadwiga, kobieta o dobrym sercu. Dzięki niej udało się wszystko tak jak było zaplanowane. Bardzo dziękuję.

Osoby szukające pracy w firmie Mikler Jadwiga Mikler Jerzy S.C. Kancelaria Notarialna chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Jadwiga Mikler Jerzy Mikler s.c. - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad