Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz

Kraków

Opinie o Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz

Maria

Zostałam na wejściu przekierowana do innej osoby - Pani, która jest pracownikiem kancelarii. Pomijam to, ze pracownicy są nieuprzejmi. Gdy zapytałam Pania jakie są możliwości sformalizowania spraw zdrowotno - prawnych z partnerem, alternatywnych dla formalności, które załatwia ślub (poświadczenie notarialne, orzeczenie o dziedziczeniu itp.) Pani wydawała się urażona, stwierdziła, ze w sumie to nic takiego nie ma i zdegustowana powiedziała, żeby 'jak już, to chociaż" cywilny ślub wziąć. Szczerze mówiąc zatkało mnie, bo myślałam, ze o takim ślubie cały czas rozmawiamy. W końcu byłam w kancelarii notarialnej, ale widać Pani się minęła z powołaniem.... A z tego co wiem to żadna forma religijnej uroczystości, bo chyba o taka Pani chodziło nie reguluje żadnych spraw prawnych. Proszę się zastanowić czy prowadza Państwo poradnie religijna czy prawna.

Joanna

Krótki termin, sprawnie przeprowadzony akt, pomoc w szybkim przepisaniu księgi wieczystej. I dostałam rabat! Polecam.

Max

Pan Rejent, wg naszej opinii, jest osobą bardzo kompetentną, udało się zawrzeć umowę, której na zdrowy rozum, nie udałoby się z takimi oczekiwaniami stron. Wiedza, spokój i rozsądek pozwoliły na kompromisy i zamknięcie trwającego wiele lat chaosu prawnego w nieruchomości. Projekt umowy, poprawki, wszystko drogą elektroniczną, kontakt telefoniczny zawsze bez najmniejszego problemu. Udało się też wynegocjować stawki za przygotowanie i obsługę. Polecam i dziękuję Panu Andrzejowi!!

Klient_Pana_Ciby

Kupowaliśmy z żoną nieruchomość. Pan Ciba nie raczył nawet podać ręki mojej żonie. Szybko odczytał akt notarialny, po czym skasował ponad 5 tys. I tu zaczęły się problemy. Okazało się, że nie sprawdził nawet oryginałów dokumentów, które składała sprzedająca. Okazało się, że nie są to oryginały... Skutkowało to tym, że osobiście musiałem potem zdobywać w/w, co nie było takie łatwe. Zero pomocy ze strony notariusza p.Ciby. Druga sprawa- nieruchomość miała WZ, wystarczyło podpisać ze sprzedającą przeniesienie praw WZ wraz z nabyciem nieruchomości (nie wiedzieliśmy niestety o tej możliwości). Myślicie Państwo, że notariusz chociażby kiwnął palcem, albo zapytał, czy nie przenieść od razu tych praw do WZ? Nic podobnego.... Ponad tydzień proszenia wcześniejszych właścicieli o napisanie pisma... a wystarczyło tylko, żeby notariusz zasugerował spisanie takowego przy podpisywaniu aktu, albo wpisanie do niego. Trzecia sprawa- jeśli myślicie Państwo, że notariusz, albo prawonik Kancelarii "opiekuje" się złożeniem aktów w sądzie to się mylicie. 4 wizyty w sądzie, 4 miesiąc i dalej w księdze wieczystej poprzedni właściciel. NIKOMU NIE POLECAMY W/W KANCELARII.

Uważam Notariusza Cibę za osobę która lekceważy swoich klientów. Nie odpowiada na pytania. Z góry pokazując ,że są wg niego kims gorszym. Opinia nie tylko moja ale wielu osób które były przymuszone do podpisania aktu w tej kacelari ze wzgledu na umowę z developerem/koledzy notariusz-deweloper/. po odczytaniu oktu przez asesorów/ci akurat bardzo kompetentni i na poziomie/ notariusz Ciba nie odpowiada na zadne pytanie kazda prosba lub pytanie tak go niecierpliwi ze niedosc ze nie odpowiada to kaze podpisywac akt bo mu sie spieszy... no jednym slowem gdyby nie przymuszanie przez dewelopera staszica nigdy bym nie wybral tego notariusza.

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Andrzej Ciba - Notariusz