Republika Wnętrz - Deweloper - S.C.

Wrocław

Republika Wnętrz - Deweloper - S.C.

Opinie o Republika Wnętrz - Deweloper - S.C.

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Republika Wnętrz - Deweloper - S.C.? Zapraszamy na nasze forum.

ana1007
@admin 03.10.2015 14:39

witam, zdecydowałam się na napisanie opinii, ponieważ ponad rok zgłaszam Republice wnętrz istotne usterki, błędy , niedopatrzenia, Deweloper nie reaguje , nie współpracuje, kupiłam mieszkanie w Jaksonowie, gdzie wykonanie inwestycji znacząco odbiega od projektu, odebrałam mieszkanie w 2016r, nadal czekam na usunięcie istotnych, funkcjonalnych usterek, nie polecam

Naive
@admin 03.10.2015 14:39

Nie polecam tego dewelopera. Mydlą tylko oczy. Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Cafe Poludnie...szkoda słów. Inwestycja to jedna wielka ruina. Człowiek jeszcze dobrze nie zamieszkał, a wszystko się sypie. Wszystko wymaga poprawek a najlepiej kapitalnego remontu. Wszystko pięknie wygląda tylko na folderach...nie dziwię się, że mieszkania których nie sprzedano niby po zakończeniu inwestycji wykupił "WŁAŚCICIEL"...który oczywiście teraz umywa rączki i nie reaguje na zgłaszane usterki

Zostaw opinię o Republika Wnętrz - Deweloper - S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Republika Wnętrz - Deweloper - S.C.