Muniak

Opinie o Muniak

Stary

Każdy normalny pracownik budowlany jest zadowolony w 100% z firmy Muniak i nawet przez myśl mu nie przechodzi zmian firmy bo na porównanie na jakim poziomie funkcjonuje firma .

Bez nazwy
@Stary

Może i umieją „give me a bułkę „ ale w pracy to przerastają Cię 10 razy ???? ludzie przestańcie wkoncu narzekać tylko robić ????

Zadowolony pracownik
@stary

Świete slowa . Tak zorganizowanej firmy jak Muniak to ze świeczka szukać . Wszystko jest załatwiane dla pracowników . Robią różne firmy polskie w Szwecji co potem jak trzeba było jechac do szpitala to sie okazuje ,ze nie maja nawet ubezpieczenia ,albo zjeżdżaj do polski raz na 2 miesiące . U nas system 3/1 , nadgodziny rozliczane co miesiąc , mam znajomego co pracuje w szwedzkiej firmie i ma nie rozliczonych 500 nad godzin . 75 % firmy to pracownicy którzy robia min 3 -4 lata . Z nich każdy jest zadowolony Ci co narzekają na forum to nigdzie nie urobia albo poprostu pomylili zawody i sie nie nadają na budowę . Albo nie umieją pogodzić sie z tym ze stracili prace w tak dobre firmie . Firma super !! Jednak z najbardziej zorganizowanych w jakiej kiedykolwiek pracowałem ! I tyle w temacie !

Yetson80

Ja pracuje ponad 2 lata nie mogę złego słowa powiedzieć wypłata przed czasem na koncie urlop płatny wysokie ubezpieczenie ubrania na lato i zimę ciężko o takiego pracodawcę

gość

Firma z dużym potencjałem , duża kadra i inwestycje. Warto spróbować.

Witam, byłem na stronie w sekcji z kariera i co prawda są tam w niej załączniki ale dla osób piszących magisterkę w roku 2017/2018… co natomiast z ogłoszeniami dla fizycznych wykonawców? Chce sprawdzić jakie warunki są oferowane budowlańcom

Nowy wpis

Dzień dobry, w celu sprawdzenia oferowanych warunków należy skontaktować się bezpośrednio z wybranymi oddziałami firmy. Zarówno na stronie www.muniak.se jak i www.muniak.pl istnieje zakładka "kontakt". Prosimy skorzystać z dostępnych tam danych kontaktowych.

Dzień dobry, gdzie są aktualne oferty? patrząc po dacie widzę ze jeden Pan teraz na początku grudnia pisał o tym, że widział ogłoszenie, mnie natomiast w tym momencie nic takiego nie rzuciło się w oczy podczas przeglądania interentu z bieżącego okresu. Jedyna jaką udało się znaleźć pochodzi z lipca. Czy to możliwe by była aktualna? Ile mniej więcej czasu projekty teraz zajmują?

Były pracownik Nowy wpis

Wiesz trzeba patrzyć na stronę albo dzwonić do firmy, Pracowałem w Szwecji rok temu i mogę polecić firmę, teraz trochę po czasie żałuję, ze się tak szybko zwolnilem, jak to mówią trzeba było zacisnąć dupe i robić bo budowlanka i ludzie w niej pracujący sa specyficzni trzeba dobrze trafić jak sie nic nie umie bo uczyc sie i jednocześnie pracować to troszku nie idzie w parze...

Witam Mam pytanko mianowicie widziałem ofertę pracy na budowie w Polsce od tego właśnie pracodawcy , może ktoś napisze jak to wygląda na jaka stawkę można liczyć, jak wygląda współpraca między pracownikami i ogólnie jak to wygląda

stary

Piszecie tu Galu i noname glupoty.Pamiętam czasy w avaksie jak był dobrobyt i jak to szybko klękło właśnie przez ludzi którzy nie znali umiaru. Mamy urlop wypłacany nawet do przodu,dodatki za robotę dłużej i w soboty.Darmowe mieszkania, przejazdy.Nawet za internet na mieszkaniach nie musimy płacic.Zygajcie dalej to przejdziemy na szweckie warunki i zobaczymy kto na tym straci. Robię przeszło 9 lat i nikt mnie na złotówkę nie oszukal a i firma dom mi pomogła skończyć i nie musiałem kredytu brać! Tego nikt nie widzi. Atakujecie w dodadku Daniela za ktorym każdy stoi murem,a ci którzy pamiętają dawne czasy wiedzą co zrobił by można to coś nazwać firmą. Co wam nie pasuje?Wylewajcie żale gdzie indziej, bo jak się odezwą ci co mają dobre zdanie o firmie to szczęka wam opadnie!

Zadowolony pracownik

Agata
@stary

Z tym domem to tak na poważnie? Za darmo Ci pomogli skończyć go robić, czy jak to było? Wow!

@stary

na temat daniela to jeszcze mało wiesz

@stary

Odnosisz się do opinii z ubiegłego roku, to w ogóle jest jeszcze aktualne? sam jesteś może na bieżąco? Widziałem ofertę pracy od firmy dla serwisanta także z tamtego roku, ciekaw jestem warunków finansowych na kolejny, bo może bym starał się o prace. czy są one już jakoś zapowiedziane?

@stary

Największą wartością firmy Muniak są ludzie. Jeśli czujesz się niesprawiedliwie potraktowany, prosimy o bezpośredni kontakt z centralą telefonicznie lub mailowo na adres muniak@muniak.pl Pozdrawiamy Grupa Muniak

stary

wszystkie moje negatyne nowe wpisy były usuwane ,dlatego cięzko ci będzie znaleść obiektywną opinie .Ja tą firme znam od podszewki.. Nie wiem kim są ci którzy wychwalają tą firme ,albo podstawieni ,albo szefostwo .Jest pare rzeczy które można zaakceptować ,nawet może i pochwalić ,ale tego jest niewiele.Każdy kto umie pracować i chce pracować ,musi się liczyć z tym że mimo zaangażowania i dobrej wydajnosci może dostać bez poważnej przyczyny wypowiedzenie ,bo zarządca ma taki kaprys i prywatne żale .Liczą się tylko cyferki .Jeżeli chodzi o ewentualne wyjazdy do szpitala (w razie potrzeby) to szefostwo nie interesuje się tym ,jedzie ten który najlepiej zna angielski na budowie.Mógłbym dużo jeszcze pisać ale ta firma przy dzisiejszym zarządzaniu nie warta jest mojego czasu.Kto lubi ryzyko niech składa papiery do przyjęcia, Teraz przy słabej koronie jest polowanie na młodych pracowników którym można dać najniższą stawke,a nie koniecznie muszą być fachowcami

pro

dziwne to,przeważnie powodem zwolnienia przez pracodawce jest pijaństwo lub słaba wydajnosć w pracy

@pro

Co w sumie masz na myśli pisząc o tej słabej wydajności? Macie obecnie jakieś konkretne normy? Jeśli tak to czy możesz je wprost przybliżyć? I czy występują jeszcze jakieś inne powody rezygnacji ze współpracy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Muniak.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Muniak odbywa się w siedzibie firmy?

Tak, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy, przy czym jedna siedziba jest w Warszawie a druga w Limanowej.

Zuzanna
@Muniak

Kto uczestniczy zazwyczaj w takiej rozmowie? Ile mniej więcej trwa i czego na niej samej można się spodziewać? Jest ona czysto formalna czy również pewne kompetencje na niej są sprowadzane? Ile to etapów?

ta firma była kiedyś dobra .Przy dobrym kursie korony do złotówki można było nawet ją polecić .Chodzi oczywiscie o Szwecje.Teraz przy słabej koronie zarządzający idzie najprostrzą drogą ,na zniwelowanie tych strat ,czyli 0 podwyżek ,zwolnienia pracowników z wysokimi stawkami i przyjmowanie młodzieży na możliwie jak najniższych stawkach .Nie jest to firma w tym momęcie z którą można mieć nadzieje na planowanie dłuższej współpracy. Dzisiaj jesteś ,a za pół roku może okazać się ,że bez poważnej przyczyny dostajesz wypowiedzenie.(usunięte przez administratora).Rada dla nowych pracowników ,jeżeli umiecie pracować i chcecie pracować ,musicie się liczyć z tym że w momencie, kiedy firma będzie miała problemy z pracą, nie szuka się tutaj innych rozwiązań, mniej drastycznych dla pracownika(a są takie) tylko dostajesz wypowiedzenie

zainteresowany

pytanie do zarządzających w tej firmie - czy na stanowisko projekt menedzera wymagacie wyzszego wyksztalcenia plus uprawnien?

@zainteresowany

Dzień dobry, zarówno wyższe wykształcenie jak i uprawnienia są mile widziane. Pozdrawiamy, Grupa Muniak

@Muniak

Są mile widziane ale czy wpływają jakkolwiek na oferowana stawkę? Czy możliwe jest przybliżenie ewentualnych widełek płacowych dla zobrazowania potencjalnych warunków? jak aktualnie wygląda proces rekrutacyjny w przypadku tego stanowiska?

Dzień dobry, Posiadanie uprawnień wpływa na oferowaną atrakcyjną stawkę, która jest dostosowana indywidualnie: do doświadczenia i kwalifikacji (w tym uprawnień). Zainteresowanych pracą na stanowisko Project Managera prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres muniak@muniak.pl po czym wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Pozdrawiamy, Grupa Muniak

Pieniądz Lubi Cisze.

Firma godna polecenia.! Jest wszystko jak powinno być.! Znalazł by każdy z nas jakiś minus firmy,ale czy dostrzegamy minusy,i błędy w sobie. Zarobki dobre.! Pamietajmy wszyscy,że każdy z nas ma jakaś opinie na temat firmy.

Polecam pracuje od 1miesiaca wszystkie ustalenia jakie zostały w biurze przedstawione zgadzają sie w 99%

Natala
@Nowy

hej, padła wzmianka o pracy przez miesiąc. widzę, że trochę więcej czasu już minęło, jak to wygląda teraz? są jakieś konkretne uwagi do podzielenia się? dalej jest to 99% procent i czy zachodziły po drodze drobne zmiany?

Bożena

A co takiego miało miejsce na tym lotnisku? I jeśli jest tu jakaś sugestia co do sytuacji na budowie to raczej byłyby już z tego jakieś wypadki? Coś o tym wiadomo?

Noname

Muniak Nie wiem o żadnych piekarzch, cukiernikach oraz o pracy w Danii, to tylko może świadczyć, że segregujecie opinie:) Ponadto Panie Danielu... Proszę odpowiedzieć czy to prawda że biuro zatrzymuje część wypłaty, niby do odbioru w biurze przy czym 1200/1500zl musi zostać u was. Jeżeli już Pan to przetrawi i potwierdzi to proszę wytłumaczyć dlaczego? Oraz dlaczego przy rekrutacji o tym nie wspominacie?

@Noname

Przeciez mówią o tym, ale potrącane jest z każdej wypłaty na pokrycie lotów itd około 5 %, czy to dużo moim zdaniem nie, gdyby przyszło zapłacić za lot w te i we te to z wypłaty by uciekło około 1400 zł

Kamila

Jak to, ale informują o tym jakoś wcześniej na rozmowie albo przy podpisaniu umowy? Żeby nie było, że się pracownik dowiaduje po czasie i nie ma nic do gadania.

Bez nazwy

No name

Szwedzi czekają i owszem, ale trzeba znać język szwedzki/angielski. Ale pewnym jest, że południe Polski (Słopnice) w większości umieją: Give me a bulke, ewentualnie nazwy piwa :p

Bajka

Wszystkie pozytywne opinie mijają się z prawdą . Niestety ale jest ciągła gonitwa bo na każdym projekcie jest za mało osób, zjazdy do Polski ustalane są w ten sposób aby firmie było dobrze nikt nie zwraca uwagi że latamy po nocach ,że co drugi Pracownik jest na minusie ,które ciężko określić z kad się biorą. Zarobki średnie jak by nie szwedzkie związki zawodowe nic bysmy nie dostawali,bardzo dużo osób z kilku letnim stażem się zwalnia wszystko zaczęło się psuć w momencie jak firma stała się rodzina....

@Bajka

Co ty gadasz Bajka?przecież firma nie ma lini lotniczej i to nie od niej zależy kiedy latają samoloty :) mówisz ze się starzy pracownicy zwalniają?to chyba pracujemy w innej firmie.gorzej niby jest? W czym? Czekam na koniec roku by wyczysscili firmę z niektórych specjalistów od welnowania.Juz czekaja wszyscy w innych firmach na nich by mogli patrzeć na budowie w telefon i chodzić jakby sie w portki z… robić na was trzeba a wkrętarka i automat to jakbyście pierwszy raz na oczy widzieli.ściemniać po korytarzach bo do betonów lewe ręce, najlepiej jakby inni szli.związki im podnoszą, no co za (usunięte przez administratora)jeszcze pewnie auta na rybki i randki z tindera wam związki załatwiły.specjaliści od narzekania- ktocie trzyma w firmie na sile?zwolnij sie sam zanim firma to zrobi bo znów będziesz sie wyzywać na tym portalu. Do wełny ludzi wszędzie trzeba,a jak nie będą upychać to możesz dmuchać.

Noname

Nic dodać nic ująć ????

Student

Witam ma pytanie jak wygląda sprawa rekrutacji do firmy Muniak, I czy pracownikom przysługują dodatki typu rozłąkowe, dieta Dziękuję za informację i pozdrawiam.

@Student

Witamy, dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o rekrutację do firmy oraz wszelkie szczegóły - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy, Grupa Muniak

Stjudent

Czy firma przyjmuje studentów na staż/praktykę?

@Stjudent

Witamy, Jak najbardziej. Firma przyjmuje studentów na staże i praktyki. W przypadku zainteresowania odbyciem praktyk, prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy, Grupa Muniak

Fryzjer

Wszystko jest ok ale najgorsi są ci pseudo prowadzący którzy uważają się za niewiadomo kogo (władzę) i wyżywają się na pracownikach (nie twierdzę, że wszyscy ale napewno większość). Słyszałem takze na wlasne uszy że oni są tylko od pilnowania ludzi a nie od jakiejkolwiek pracy a choćby człowiek stawał na głowie to zawsze jest że mało jest zrobione. Swoje dorzucają też tzw. (usunięte przez administratora) które robią kolegom z ekipy cały czas pod górkę żeby tylko zapuktowac u "władzy". Niech firma przyjży się tym problemom a jestem w stu procentach pewny, że sytuacja ulegnie znaczącej poprawie. Pozdrawiam.

@Fryzjer

I tu komentarz trafiony w samo sedno!!!

Prowadzący
@Fryzjer

Najgorsi to są lenie do roboty którzy mysla ze pieniądze biorą się z nieba i Szwedzi płaca firmie Muniak za piękne oczy a im się pieniądze poprostu należą niezależnie od tego co sobą reprezentują ! Czekamaz przyjdzie kryzys i bedzie mniej roboty! , wkoncu będą pracować chętni do pracy a nie pi z dy!

Natalia
@Prowadzący

Jak to? To jak będzie mniej roboty to pozwalniają leniuchów czy o co chodzi?

Prowadzący
@Natalia

To chyba logiczne nie sądzisz?

Bożena
@Prowadzący

No w sumie tak. Chociaż pytanie czy wtedy dobrze selekcję przeprowadzą? Bo to wygląda tak jakby nie wiedzieli kto pracuje a kto w rzeczywistości nie. Bo w przeciwnym razie chyba już wcześniej by porządek z tym zrobili?

Filip

Różnie jest wszystko zależy pod kim się pracuję bo nie którzy myślą że mogą wszystko ale czekam aż ktoś zgłosi do związków zawodowych złe traktowane pracowników . Co do pracy trzeba robić nic nie jest za darmo cieszę się że przynajmniej nie jestem rudy pozdrawiam

Xd

Właściwie to chcialem zacząć tam pracę w Szwecji kolega powiedział mi żebym w biurze powołał się na jedno nazwisko (zaczyna się na Pietryg...)ponoć to był jakiś jego znajomy a pani w biurze mnie informuje że nie ma tam kierownika o takim nazwisku, więc nie wiem czy ktoś sobie robi żarty z ludzi żeby zrobić z ludzi (usunięte przez administratora) podczas rozmowy kwalifikacyjnej.. Nie wiem co to ma do rzeczy ale po prostu skądś musiało się to wziąć

@Xd

Średnio logiczna ta Twoja wypowiedź. Jakbyś tak jaśniej powiedział w czym ci ta firma zawiniła? Ze masz kolegę co zrobił sobie z ciebie żart czy co? Albo ze jesteś średnio kumaty gość?

Gal anonim

Nie wiem o czym mówisz stawki na start bardzo niskie jeśli jest taka pięknie to dlaczego tak dużo osób się zwalnia?

Haha. Tam już nikt mądry nie został jeszcze może Parę osób na palcach można policzyć!!!

Ciagle pracujacy
@Gal anonim

Dużo osób to zatrudnia firma bo około 350 , a jak zwalnia się przykładowo :Ty plus Twój kumpel od welnowania i jeszcze ktos tam to wciąż jest to tylko statystyczny procent ktory siła rzeczy musi występować ???? Tyle ofert , takie stawki wszędzie cudowne to czemu co niektórzy wracają po jakimś czasie skoro tak złe ?

Ciagle pracujacy

Dokładnie szwedzkie firmy czekaja na naszych zwalniających się pokrzywdzonych przez firmę Muniak otworem ???? zamiast tracić czas na forum to piszcie wypowiedzenie i nie przeszkadzajcie tym co chcą normalnie pracować????

Zostaw merytoryczną opinię o Muniak - Warszawa

• Jak się pracuje w Muniak?

Zobacz opinie na temat firmy Muniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Muniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Muniak