Opinie o Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości w Kraków

Marta Nowy wpis

Współpracowałam z tym biurem reprezentując swojego klienta. Po pierwsze to biuro nie blokuje ofert tylko dla swoich klientów i chętnie współpracuje, po drugie przygotowana pełna dokumentacja, wszystko terminowo, zadbane o najdrobniejszy szczegół w zapisach umowy i ustaleń dla każdej ze stron. Udana transakcja dla każdej strony. Polecam

Pośrednik Nowy wpis
@Marta

Mogę tylko pozazdrościć bo ja miałam niestety zupełnie inne doświadczenia. Tempo pracy, komunikacja i przepływ informacji pozostawiają wiele do życzenia. Odniosłam wrażenie, jakby wszystkie czynności były wykonywane przy okazji, w czasie wolnym od głównego zajęcia. Finalnie to ja świeciłam oczami przed klientami za drugą stronę transakcji. Nie polecam.

klient

Ja również stanowczo odradzam. W czasie wynajmu mieszkania niby wszyskto dobrze, ala przy rozliczeniach końcowych to już tak nie jest. Trzymać wszystkie dokumenty i brać na papier każdą pierdołę. Potwierdzam że oszukują!!!!

Andrzej Nowy wpis
@klient

W czym biuro nieruchomości oszukuje podczas najmu? Przecież najem odbywa się pomiędzy właścicielem a najemcą, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Kompletnie bez sensu ten wpis. Ja już dwukrotnie korzystałem z usług tego biura i dzięki temu uniknąłem późniejszych kłopotów. Tak precyzyjnej umowy najmu i skrupulatnego protokołu nikt mi jeszcze nie sporządził. Inni pośrednicy powinni brać przykład. I nigdy nie było problemu z wyjaśnieniem rozliczeń czy pomocy przy aneksie do umowy - dodam, że bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Patrycja Nowy wpis
@klient

Z kim podpisywałeś umowę najmu? Z biurem czy z właścicielem? Więc o jakich rozliczeniach końcowych z biurem piszesz? Jeśli możesz mieć jakiekolwiek pretensje, to raczej do właściciela i samego siebie, że np. nie rozliczałeś mediów na bieżąco. Byłam najemcą mieszkania wynajmowanego za pośrednictwem biura Milion Plus i wszystko od początku do końca było w jak najlepszym porządku. Tak doprecyzowanej umowy najmy nigdy nie miałam. Wszystko jasne i klarowne. Gdy otrzymałam dopłatę za wodę, to właśnie biuro pomogło rozwiązać problem - okazało się, że administracja błędnie przyporządkowała liczniki… Choć biuro ani nie było stroną umowy ani też nie administrowało tym mieszkaniem, nigdy nie odmówiło pomocy.

Adela

@klient Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis, czyżby konkurencja

Niedoszły Klient

Niepoważna firma. Pani przez trzy tygodnie zwodzila nas wynajmem piętra w domu (należącego do firmy) , aby ostatecznie uznać, że jednak chce wynająć cały dom, a nie piętro. W trakcie nastepowaly ze strony biura nagłe zmiany uzgodnionych warunków, oczywiście na naszą niekorzyść. Ogromny problem z dotrzymywaniem terminów, czekaliśmy czasem na kontakt lub proponowaną wersję umowy po kilka dni, mimo obietnic typu "na 100% dzisiaj wieczorem". Czeste nieodbieranie telefonu, mimo umowienia się na kontakt to norma. Niepoważne argumenty typu: "aby podłączyć zmywarkę (wolnostojacą) trzeba rozebrać cale meble kuchenne." Brak profesjonalizmu i strata czasu, którego będąc w ciąży mamy mało. Z perspektywy dobrze jednak, że do podpisania umowy nie doszło, bo strach pomyśleć co byloby później.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
klient

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą, jeśli ktoś kiedyś będzie chciał kupić lub sprzedać coś to niech wszystko sprawdzi 5x, tylko pytanie po co komu taki pośrednik którego trzeba na wszystkim pilnować i myśleć za niego, za niego sprawdzać wszystko i samemu pilnować sprawy? Poza tym że kłamią to jeszcze oszukują i mają tupet udawać jak by wszystko było w porządku.. Brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości - Kraków

Danuta Borska Milion Plus Nieruchomości
  • Ciołkosza 24