counter
2 10 17 5 1
Niemiecki Nowy wpis

Teraz ta pożal się boże restauracyjka zmieniła nazwę na 3 Kuchnie. Kiepskie jedzenie, kiepska praca, kiepska wypłata. Kierownictwo, w tym panie w podstarzałym wieku, nie prezentują sobą niczego konkretnego, zero inteligencji, (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Nie idźcie tam pracować bo stracicie czas, zdrowie i pieniądze. (usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis
@Niemiecki

Zmieniła się tylko nazwa restauracji, ale właściciele są Ci sami? Czy też się zmienili? W Googlach wyświetla mi się, że to miejsce jest zamknięte. Jak to w końcu z nimi jest?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Restauracja La Bella? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

a Nowy wpis

Chciałabym ostrzec przed tym miejscem wszystkich zainteresowanych pracą tam. Aktualnie działają w innej lokalizacji również na tej samej ulicy. Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być by obrażać ludzi bez powodu,ale w tym miejscu możecie to znaleźć. Ludzie niewypłacalni, przeciągają wypłatę najdłużej jak się da np.do końca miesiąca i ich nie obchodzi,że ma się swoje wydatki. Dodatkowo próbują wręcz oszukać jeśli chodzi o ilość przepracowanych godzin i zmniejszyć ich ilość byleby nie zapłacić groszy bo nie ma z początku wcale godzin. Szefowa wyjątkowo niemiła i wręcz wulgarna obraża za wyglad i za wszystko co jej nie pasuje. Obraża ludzi za to,że się nie malują do pracy. Rozmawia z byłymi pracownikami na Ty i sypie tekstami,których nie powinna używać. Typowy mobbing. Dla pani 10zł na godzinę przy najniższej pensji krajowej to dużo mimo,że się zarabiało wszędzie więcej a to w tych czasach jest śmieciowa stawka. Atmosfera wydaje się być miła,ale po czasie przekładają dzień pracy,mówią że zadzwonią kiedy przyjść i cisza zamiast powiedzieć normalnie,że zwalniają i dać możliwość znalezienia innej pracy. Jeść też bym tam nie polecała ze względu na to,że prawie za każdym razem było mi niedobrze. Trzymajcie się z dala od takich miejsc.

Erwin

Szkoda, że nikt z pracowników nie znajduje czasu na wpisanie kilku zdań o firmie. Konkurencja za to działa!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Restauracja La Bella? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

mazdarx6
@Administrator

Szczerze?nie polecam ani pracy ani konsumpcji w tym lokalu. pracowałam krótki czas i jestem sceptycznie nastawiona do tego miejsca. Pracowałem dorywczo, nie polecam, niektórzy pracownicy to prymitywy ze zdefraudowanym pyskiem jak ktoś niżej napisał sama prawda :) nie szanują pracownika i wysluguja się nowymi pracownikami bo jak to twierdzą pracujantu już długą i juz się nabiegaly

Waldi

Może dowiem się jaka jest przyczyna, że tak dawno nikt nie pisał? Czy jest tak dobrze czy tak źle?

Karrik

Dalej mają sporą rotację, ciągle ogłoszenia dodają. Pracowałem dorywczo, nie polecam, niektórzy pracownicy to prymitywy ze zdefraudowanym pyskiem i mentalnością,naganiacze, w dodatku dolewają wodę do pizzy a klienci dostają wkurwa że muszą na ich obszczaną pizze czekać. Nie polecam pracy w tej dupowatej firmie

stop

czy ja wiem.. konkurencja w Mińsku Maz. nie powala, ale nie liczyłbym na kokosy w tipach.

aaaaa

Bo jak ktos nie ma pracy i innego wyjscia, to zostanie mimo wszystko. A do tej pory ogloszenia do "ich" dwoch lokali pojawialy sie co tydzien. Praca nie dziwi, ale dwoje kelnerów w weekend juz tak... taka oszczednosc na personelu skutkuje niezadowoleniem klientow bo nie idzie opanowac w dwie osoby tak duzej restauracji.

aaaaaa

Właściwie to zajmowałam się tam prawie wszystkim. Wiem jak przygotowywane były wszystkie potrawy itp. Właściciele kompletnie nie doceniają pracy przede wszystkim kelnerów, bo to im się obrywa i to oni muszą latać po całym lokalu,sprzątać i wysłuchiwać skarg, a to na czas oczekiwania a to na jakość zamówień. Właścicielom wydaje sie, ze znajdą bez problemu "z ulicy" ludzi do pracy...a chetnych jakos brak. Jak osoby pracujace w takim miejscu ma sie za podludzi i sie ich wykorzystuje, to nie dziwi mnie taka rotacja pracowników. Wszystko jest mrozone lub przygotowane w duzej ilosci wczesniej spoczywajac w lodówkach przez nastepne dni. Świeze jest ciasto na pizze i makarony. Poza tym to odmrazanie albo odgrzewanie no i gotowce np. Ravioli. Chyba nienormalne jest grillowanie tony kurczaka do salatek, kanapek itp na kilka dni. Brak podstawowych produktow do tworzenia drinkow... kto widzial mojito z syropem limonkowo-mietowo-cukrowym, nawet liscie miety zamrozone (czarne). Chyba to mówi samo za siebie.

xxx

Stawka 8 zl za godzine, gdzie pracuje sie na parterze, pietrze i polpietrze.. Kuchnia niedouczona, bez smaku, wyczucia. Straszne braki w umiejetnosciach i podejsciu do klienta. Nieumiejetnosc przygotowywania chociazby drinkow. Jedzenie nijakie. Czas oczekiwanie gorzej niz dlugi. Karta skonstruowana w sposob bezmyslny..Nie ma w niej nic włoskiego, totalny 'masz misz'. Pouczanie przez niby kucharzy,ktorzy uwazaja sie za wlascicieli. Kelnerzy,ktory twoja sie i troja biegajac po pietrach, bo nikt sobie nie moze uswiadomic, ze ciecie kosztow na pracownikach skutkuje niezadowoleniem klientow... Wynagrodzenie okropnie niskie biorac pod uwage ilosc pracy, biegania,taszczenia ciezkich tac,blach i talerzy... Brak podstawowych sprzetow. Mrozonka pogania mrozonke. Rzadko zdarza sie cos dobrego i swieżego. Wiecej bezsensu niz sensu w funkcjonowaniu calego lokalu. Jednym slowem NIJAKI.

XXX

Witam pracowałem w laBella w mińsku mazowiecki praca była strasznie nudna wręcz okropna na kuchni niż robić pizze lub inne potrawy to sobie gadają a klienci czekają na pizze godzinę lub więcej i klient z pretensjami do kelnera bo do kogo innego. Wystrój straszny jedzenie w lodówkach trzymane nie wiadomo ile czasu. A właściciele jeden ubrany modnie pan chodzi wszędzie jak by nie wiem kim był a kierowniczka tak samo nie wiadomo za kogo się mają kurcze. Na koniec nie POLECAM NIKOMU IŚĆ TAM NA JEDZENIE I NA CO INNEGO DZIĘKI a jeżeli ktoś będzie szedł do LABELLA w piątek lub sobotę wieczorem to niech się spodziewa sie ze będzie czekał na pizze godzinę lub więcej cześć

nieznajomy

Praca w tej restauracji daje duzo stresu przez tzw "Panie Kierowniczki" które maja wyzej brode niż czoło, sa samolubne i wydaja rozkazy a same siedzą na stołku. każda z nich myśli że jak dostaje 8 zł na godzine to juz jest Panią

niestety praca w poniżających warunkach i wśród okropnych ludzi, wczoraj byłam pierwszy dzień na stanowisku kelnerka- barmanka- atmosfera dość nie miła- osoba która mnie miała uczyć -straszny samolub nic nie chciał mi pokazać, a Panie z kuchni wykorzystały mnie na maksa- zmywak, obieranie cebuli.. wszystko na początku znosiłam bo wiem że takie obowiązki też ktoś musi wykonywać ale sposób w jaki pracownicy się do mnie odzywali był... szkoda słów. Życzę wszystkim pracownikom aby zostali kiedyś potraktowani w identyczny sposób jak ja przez nich.. a może dzieci Pań z kuchni tez tak kiedyś zostaną potraktowane i wrócą z płaczem do domu.. ciekawe jak będą się czuły..

Praca w tej restauracji dawała mi satysfakcję aczkolwiek czułem niedosyt.Łączę swoja przyszłość z gastronomią i chciałbym jak najbardziej poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie.Niestety w La Belli nie mogłem tego zrobić.Poza tym jest to bardzo pozytywny lokal zarówno dla gości jak i pracowników.Bardzo lubiłem moich pracodawców,świetni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja La Bella - Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Restauracja La Bella
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Józefa Piłsudskiego 8