Spd Maczka Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Spd Maczka Sp. z o.o.

Błąd

Niektóre wpisy chyba nie o tej firmie. Patrz uważnie to firma mączka z Łodzi nie z okolic Krakowa

Marcin

dlaczego nikt tego nie zgłosi do pip ze nadgodziny są za darmo - wystarczy włączasz w telefonie nagrywanie idziesz na rozmowę dlaczego firma nadgodzin nie zapłacili (jeśli uzyskamy informacje - wysyłasz to do pip-u , jak nie będą dalej płacić to jeszcze 2 takie zgłoszenia (z różnych okresów czasu) i pip wszczyna postępowanie jak będą świadkowie którzy to potwierdzą ( nawet osoby już tam nie pracujące) to firma dostaje dość duże kary (w zależności od sprytu wynajętego prawnika) ale co najważniejsze , jest już "na cenzurowana" i każde kolejne doniesienie (nawet anonimowe) powoduje każdorazowo wizytę inspektora w firmie - co może bardzo utrudniać zycie właścicielom i zmniejszyć skale problemu niepłacenia nadgodzin. Warto spróbować

Dora

"fakt czasem było ze zostawaliśmy dłużej ale mieliśmy zapłacono" teraz już nie płacą zostajesz i robisz za DARMO

Pik

Ludzie mają dośc pracy ponad 9 godzinnej i są zmuszani do pozostania na zakładzie. Kasa słaba tyle że masz umowe. Kierownik potrafi tylko mydlić oczy a na niczym się nie zna. Jak Ci powiedzą że 9h dziennie to dolicz sobie średnio 2h na dzień

abokserek@com.pl
@Pik 22.06.2016, 16:36

witam. pracowałam w tej firmie. nie narzekam, fakt czasem było ze zostawaliśmy dłużej ale mieliśmy zapłacono. z pewnych okoliczności rodzinnej musiałam zrezygnować . ale chętnie bym wrucziła , nie wiem czy nie pogadam z Panią Asią .

Wiesz jakie warunki są w firmie Spd Maczka Sp. z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Spd Maczka Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spd Maczka Sp. z o.o.