BORUNI Mikołajczyki Amber Group

Kraków

BORUNI Mikołajczyki Amber Group

Opinie o BORUNI Mikołajczyki Amber Group

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w BORUNI Mikołajczyki Amber Group? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

jds

sprawdzcie opinie mikolajczyki amber group, mobing, nie polecam, marne pieniadze

kioto

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia?

jr
@kioto 06.12.2015 19:05

nie polecam

Zostaw opinię o BORUNI Mikołajczyki Amber Group - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORUNI Mikołajczyki Amber Group