BORUNI Mikołajczyki Amber Group

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

BORUNI Mikołajczyki Amber Group
4 4 6 1

Opinie o BORUNI Mikołajczyki Amber Group

Xd

Wklejambtez tutaj na ostrzeżenie: jeden wielki dramat, mobing, marne zarobki, kierowniczka ma swoich ulubieńców, szefowa która właściwie nią nie jest tylko śpi z szefem, jedno wielkie kablowanie, dziewczyny tworzą swoje grupy i ciężko złapać kontakt, czepianie się wszystkiego, kierwownictwo które ma małą wiedzę, a od Ciebie wymagają nie wiadomo czego, nie polecam, tylko niepotrzebne szarganie nerwów

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w BORUNI Mikołajczyki Amber Group? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

jds

sprawdzcie opinie mikolajczyki amber group, mobing, nie polecam, marne pieniadze

kioto

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia?

jr
@kioto 06.12.2015 19:05

nie polecam

Zostaw opinię o BORUNI Mikołajczyki Amber Group - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORUNI Mikołajczyki Amber Group