Opinie o POL DOM Biuro Nieruchomości w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POL DOM Biuro Nieruchomości. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POL DOM Biuro Nieruchomości o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL DOM Biuro Nieruchomości w Mysłowice

Czy w POL DOM Biuro Nieruchomości wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wi Nowy wpis

Firma nie zatrudnia pracownikow.

Zuzanna Nowy wpis
@Wi

Czyli działa jednoosobowo, bo ktoś wspominał na forum, że to świetny pracodawca? Przestał zatrudniać?

wi Nowy wpis

nie zatrudnia już od dwóch miesiecy

Renata

Czemu nieuczciwa? Rozwiniesz może jakoś? :)

A.k

Szanowny Panie Tomaszu Proszę o sunięcie niezgodnej z prawda opini albo zawiadomię policję aby ustaliła Pana IP. Bo żeby pisać o kimś i o uczciwości najpierw samemu trzeba być człowiekiem uczciwym i przestrzegać zawartych umów albo ich wogole nie podpisywać a nie potem rozwiązywać umowę jak się chce , szantażując właścicieli i mnie bo się chce rozwiązać umowę natychmiast by nie ponosić kosztów . Po to się podpisuje umowy by ich przestrzegać. Wiec jeśli Pan uważa przestrzeganie umow za nie uczciwość to coś z Pana strony nie tak.

Wiecie czy POL DOM Biuro Nieruchomości udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

A.K

Dzień dobry tak udostępniamy laptopa , telefon , samochód służbowy, aparat fotograficzny. pozdrawiam Agata

Kamil

Udostępniają same kłopoty

Marcelina

Świetny pracodawca więc z przyjemnością się pracuje co potwierdzają klienci.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POL DOM Biuro Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ
Konko S.A.
Milena Ledziny

POLECAM BARDZO SERDECZNIE!! Pani Agata jest osobą bardzo rzetelną, słowną i pełna profesjonalizmu o czym świadczy jej pełne zaangażowanie w naszej sprawie. Nie codziennie spotyka się i poznaje takich ludzi. Nasz przypadek wcale nie był tak prosty jakby się to wydawało i to dzięki Pani Agacie nie poddaliśmy się czego rezultatem jest nasz wymarzony dom. Tak naprawdę nie od czułam obowiązku i presji w związku z pełną gamą dokumentacji i spraw urzędowych ponieważ to w pełni Pani Agata je realizowała. Zawsze jasno tłumaczyła co z czego wynika i nawet jak człowiek nie rozumiał to cierpliwie wyjaśniła ponownie. W 100% polecam biuro Poldom. Jest to biuro dla którego uważam że nie ma rzeczy niemożliwych ???????????? Wiedzą i umiejętnościami powala ???????????????? Dziękujemy bardzo Pani Agatko ????

Ewelina

POLECAM !!! bardzo serdecznie współpracę z Panią Agatą Kędziorą. Współpracuję z Panią Agatą dłuższy czas przy wynajmie mojego mieszkania. Jest kompetentna i rzetelna w swojej branży. Umowy są sporządzane bardzo dokładnie. Jest osobą sympatyczną, kontaktową, o wysokiej kulturze osobistej. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, doradza oraz służy pomocą. Bardzo DZIĘKUJĘ Pani Agato !!!

AnnaM

Profesjonalne podejście do każdego klienta, do każdego indywidualnego produktu sprzedaży lub zakupu, fachowe doradztwo, pomoc od ręki, pomoc w realnej wycenie nieruchomości, pomoc przy oględzinach nieruchomości, pomoc w przejściu przez gąszcz urzędowych dokumentów. Polecam, każdemu kto che sprzedać lub kupić nieruchomość :). Jedyne takie Biuro w rejonie Mysłowic i okolicznych dzielnicach. Trafiłam tu z polecenia kilku osób, które od lat współpracują, z z tym biurem, z ramienia firm państwowych. Przychylność, życzliwość, profesjonalizm, znajomość tematów związanych z kupnem i sprzedażą to cechy, które są dewizą tego wyjątkowego biura. Inne Biura Nieruchomości, do których dzwoniłam i pisałam, nie odpisują na e-maile i nie odbierają telefonów. Polecam :). Warto w tym biurze polecić swoje sprawy :). Dziękuję za nieoceniona pomoc i profesjonalizm.

Edyta

Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura jak i z kontaktu z właścicielką :) Zdecydowanie polecam !!! :)

Basia

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność, troska o klienta.

olala

bardzo szybko sprawnie profesjonalnie wszystko zalatwiane pani agent bardzo pomocna w zalatwianiu spraw i formalnosci zdecydowanie polecam

Mariusz

@Filip nie znalazłam w internecie aktualnych ofert pracy w POL DOM Biuro Nieruchomości. Natomiast jeśli poszukujesz pracy, zachęcam Cię do regularnego odwiedzania forum. Pojawiają się tu informacje o aktualnych rekrutacjach. Jednocześnie proszę wszystkich pracowników POL DOM Biuro Nieruchomości o odpowiedź na pytania, które zadał @Filip. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla niego i innych przyszłych aplikantów.

Filip

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową? Jakiś socjal macie?

BACHA

(usunięte przez administratora) zrecenzowała: POL DOM NIERUCHOMOŚCI – 1 gwiazdka 16 września 2017 · Jestem niezadowolona z usług biura.

Zdzichu

Potwierdzam

Mariusz

@Marek możesz coś jeszcze dodać ze swojej strony? Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Polecasz firmę POL DOM Biuro Nieruchomości pod kątem atmosfery, benefitów pozapłacowych, a może możliwości awansu? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Pracowałem w poprzednie wakacje, ciekawa praca dla studenta

EDI

(usunięte przez administratora) zrecenzowała: POL DOM NIERUCHOMOŚCI – 5 gwiazdek 20 września 2017 · Transakcja z panią Agatą przebiegła w sposób profesjonalny ! Polecam tę firmę z całego serca !

MIREK

(usunięte przez administratora) zrecenzował: POL DOM NIERUCHOMOŚCI – 5 gwiazdek 21 marca · Dla mnie jest to biuro profesjonalne , obsługa bardzo dobra i doświadczenie oraz wiedza powtarzam wiedza na wysokim poziomie. Pani (usunięte przez administratora)jedna z nielicznych pośredników robi transakcje trudne i skomplikowane tak jak w moim przypadku. Dlatego polecam jak najbardziej.

JUSTYNA

(usunięte przez administratora) zrecenzowała: POL DOM NIERUCHOMOŚCI – 5 gwiazdek 19 września 2017 · Bardzo solidna Firma.Niesamowity kontakt -naprawdę kompetentni ludzie.Zarówno sprzedaż jak i zakup nieruchomości jest tu obsługiwany rewelacyjnie.Same pozytywne doświadczenia z Pol Dom Nieruchomości.POLECAM!

Ala

Współpraca z nimi to czysta przyjemność, ich profesjonalizm powala. Dzięki nim udało mi się szybko sprzedać mieszkanie i kupić nowe mniejsze. Gorąco polecam ich usługi

Zostaw merytoryczną opinię o POL DOM Biuro Nieruchomości - Mysłowice

POL DOM Biuro Nieruchomości
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.

POL DOM Biuro Nieruchomości