POL DOM Biuro Nieruchomości

Mysłowice

Opinie o POL DOM Biuro Nieruchomości

Jolka

Zdecydowanie nie polecam, POL DOM w umowie wyklucza jakąkolwiek odpowiedzialność za swoją pracę, którą wykonuje bardzo nierzetelnie. Uważajcie przy zawieraniu umowy i lepiej poszukajcie uczciwego biura.

Ala

Współpraca z nimi to czysta przyjemność, ich profesjonalizm powala. Dzięki nim udało mi się szybko sprzedać mieszkanie i kupić nowe mniejsze. Gorąco polecam ich usługi

Asia

Jestem zadowolona z usług świadczoncyh przez tę agencje nieruchomości. Bez problemu pomogli mi znaleźć kupca na mieszkanie mojej zmarłej babci, oraz pomogli załatwieniu formalności. Polecam

Iwo

Uczciwe pośrednictwo. Dobra współpraca. Pomogli mi w sprzedaży domu. Jestem zadowolony z ceny

Arek

Prawdziwi profesjonaliści. Pomogli mi sprzedać dom w bardzo dobrej cenie. Polecam, bo są uczciwi

wiki

Pośredniczyli przy kupnie mojego nowego domu. jestem z nich bardzo zadowolona. Wynegocjowali dla mnie bardzo dobre warunki.

niki

Rzetelne i solidne biuro pośrednictwa nieruchomościami. Pracują w im profesjonaliści.

Zostaw opinię o POL DOM Biuro Nieruchomości - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL DOM Biuro Nieruchomości