Opinie o Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel w Rzeszów

Krzychu Nowy wpis

Ludzie tu wypowiadający się to jacyś (usunięte przez administratora) a admini 2 x głupsi. Strona jest poświęcona opiniom o pracy w firmie, a nie wykonywanym przez nią produktom lub oferowanym usługom, a tego większość opinii dotyczy. Jeżeli firma robi beznadziejne produkty, ale ja zarabiam w niej piękne pieniądze w miłej atmosferze, to jest dla mnie dobrym miejscem pracy - reszta mnie nie interesuje.

Zofia Nowy wpis

Fajnie, że znalazły się na stronie przynajmniej dwie opinie ze strony pracowników. Szkoda, że dość ascetyczne. Wiem, że miła jest atmosfera i że stażysta ma szanse na pozostanie w agencji, jednak przyjęłabym z radością informację o wakatach dla doświadczonych agentów. Witają z otwartymi ramionami, czy jest 100% obsady?

Teresa Nowy wpis

Polecam to biuro nieruchomości. Kupiłam mieszkanie za ich pośrednictwem bardzo szybko. Podziękowania dla Pani Jagody, która prowadziła moją sprawę.Pani Jagoda punktualna, wiarygodna, miła, szybko umawiała spotkania.

Pracownik Nowy wpis

Pracuje nie narzekam, miła atmosfera

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel na stanowisko AGENT NIERUCHOMOŚCI? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Tranzakacja przebiegła bez problemu z dużym zaangażowaniem Pani Jagody szybki i sprawny kontakt, fachowy. POLECAM

Nie polecam "biura" Giergiel Nieruchomości. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta! Mieszkam z mężem za granicą mamy w Rzeszowie trzy mieszkania przeznaczone na wynajem i po stanowisku kupić jeszcze dwa problem polegał na tym że musieliśmy w jeden dzień zobaczyć mieszkania, podjąć decyzję i zadatkować dwa mieszkania oraz znaleźć osobę odpowiedzialna za zajmowaniem się naszymi mieszkaniami ponieważ nie mamy już z mężem na to czasu. Następnego dnia musieliśmy zrobić pełnomocnictwo do zakupu dla teściowej i wyjechać do innego miasta załatwić inne sprawy. Dzwoniłam tydzień przed przyjazdem pod numer 604...223 niestety Pani mnie "olała" powiedziała że jest już po pracy i zadzwoni do mnie jutro, niestety następnego dnia się nie odezwała, dzwoniąc do niej usłyszałam że jest na spotkaniu i nie ma możliwości przedstawienia mi ofert i żebym sprawdziła na ich stronie i tak zrobiłam znalazłam trzy mieszkania które mnie zainteresowały więc zadzwoniłam żeby umówić się na oglądanie niestety nie odebrała telefonu ani nie oddzwoniła, zadzwoniłam na inny numer 606...240 Odebrała bardzo nieprzyjemna Pani wręcz miałam wrażenie że jest zła że zadzwoniłam i opryskliwie odpowiadała na moje pytania i powiedziała żebym przyszła do biura więc tak zrobiłam ale jak weszłam do biura przy biurkach siedziały dwie Panie które obie spuściły głowę na dół ( możliwe że były zajęte) i w końcu Pani poprosiła koleżankę z zaplecza, która się mną zajęła i miała umówić spotkania, niestety nie odezwała się do mnie z propozycją godziny, pomijam fakt że Pani zupełnie nie wiedziała o jakich ofertach mówię. Niestety w tej sytuacji musiałam zrezygnować z usług biura i znaleźć inne, szkoda ponieważ jedna z ofert tego biura mi się bardzo spodobała ale na szczęście drugą to drugie biuro miało u siebie w ofercie.

Edward
@Michał

Michale od Twojego wpisu minęło już troszkę czasu i jestem bardzo ciekaw, czy udało Ci się wszystko z firmą tą wyjaśnić i problemu już nie ma? Chcę się tego dowiedzieć, dlatego mam cichą nadzieję, że będziesz tak przyjemny, abym mógł to dzięki Tobie ustalić. Może w roku 2021 dowiedziałeś się czegoś nowego i będziesz w stanie zaskoczyć nas jakąś fajną nowiną?

Kaja

@Marta też poproszę o info w tej sprawie

Są teraz jakieś wolne miejsca pracy? Wie ktoś może czy trwa teraz nabór? Bardzo proszę o informacje bo chciałabym aplikować.

jacek

polecam

@Justyna czyli jak na stażu zrobię dobre wrażenie, będę dobrze pracować to mam realną szansę na dostanie umowy ?

Justyna

polecam, byłam na stażu, później dostałam umowę na czas nieokreślony

Kamila
@Justyna

Chcesz przez to powiedzieć, że osoby, które wykażą się na stażu, mają szanse na stałe zatrudnienie? Jak oceniasz warunki pracy w tym miejscu? Uważasz, że to odpowiednie miejsce pracy dla młodych ludzi, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego?

krycha

Miałam z tą agencją do czynienia tylko raz i już nigdy tam nie wrócę. Właściciel który nie wie jak się kręci jego firma i ciągle odsyła do żony. Odniosłam wrażenie że tylko chcą wziąć pieniądze a o resztę niech się martwi właściciel lub lokator.

nie polecam giergiel nieruchomości drogo do tego brak jakiego kol wiek zainteresowania a właściciel bezczelny a jego żona Alina tragedia omijać tego pośrednika

Zostaw merytoryczną opinię o Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel - Rzeszów

• Jak się pracuje w Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel?

Zobacz opinie na temat firmy Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel?

Giergiel Nieruchomości Sławomir Giergiel
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ks. Józefa Jałowego 5A
    35-010 Rzeszów