Brodnickie Centrum Nieruchomości Ewa Szarek

Brodnica

Opinie o Brodnickie Centrum Nieruchomości Ewa Szarek

Pośrednik z Najwyższej Półki

Zgadzam się z przedmówcami. W tej pracy trzeba mieć "Jaja". Nie każdy się nadaje do pracy, w której trzeba mieć bezpośredni kontakt z klientem i wykazywać inicjatywę. Nie każdy może odnieść sukces ale nie należy się załamywać tylko podążać własną drogą w poszukiwaniu szczęścia. W tej firmie nie odnajdą się osoby przypadkowe, ludzie leniwi i tacy, którzy chcą by im wszystko podawano na tacy.

magaJAGA

nigdy nie wynajme od tej Pani mieszkania za duzo ludzi i ja sie przewiozło.NIE POLECAM NIKOMU

majja

JA mam TAKIE SAMO ZDANIE JAK MOJA PRZEDMOWCZYNI

Lucky

Ja niestety mam nico inne zdanie na temat tej firmy. Atmosfera w pracy nie do zniesienia, relacje z właścicielką bardzo utrudnione. Ogólnie nie polecam ani pracy ani współpracy. Dziewczyna która pisała powyższa opinię tez już tam nie pracuje

Zostaw opinię o Brodnickie Centrum Nieruchomości Ewa Szarek - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brodnickie Centrum Nieruchomości Ewa Szarek