Abelard Nieruchomości Danuta Dunajewska-Chilimoniuk

Koszalin

Opinie o Abelard Nieruchomości Danuta Dunajewska-Chilimoniuk

Krystyna Z.

Zdecydowanie nie polecam, kompletni amatorzy, tylko kasa kasa kasa. Zero przygotowania czy wiedzy na temat sprzedawanej nieruchomości. Równie dobrze można samem całą transkacje przeprowadzić, jeżeli ktoś ogłasza się także prywatnie. W niczym nie są pomocni ani za nic nie odpowiadają. Nie posiadają konkretnych dokumentów (Zus/US/UM/spółdzielnia) bo dla nich wydać pare złotych to fortuna bo przecież cytuje " My nie wiemy czy pani kupi nieruchomość" , istny żart i brak profesjonalizmu.

hau

nie polecam - trzymajcie sie z daleka- kręcą i załatwiają wszystko na zasadzie "jakoś do będzie" - nastawieni tyllko na zysk - jakiekolwiek działanie podporządkowane jak najszybszemu wyciągnięciu kasy - z daleka jednym słowem

agnieszka

Ja polecam firmę Abelard. Bardzo fajna młoda obsługa która zna się na rzeczy, załatwiają wszystko, nie muszę nigdzie chodzić po urzędach. Wszystko załatwili ja tylko przyszłam na akt notarialny. Jak bym miała jeszcze jedno mieszkanie to na pewno bym przyszła właśnie do nich. POLECAM

Arturro

Moim zdaniem firma bardzo ok, sprzedali mi szybko mieszkanie, a sprawa byla bardzo zawiła, zaplacilem 3 tys, gdybym mial zaplacic dwa razy tyle uważam że praca warta byla warta tych pieniedzy, nie spodziewalem sie takiego zaangazowania. Bardzo polecam.

Klient

Moja opinia jest bardzo negatywna. Słyszałem dużo złego o tym biurze, ale musiałem iść do biura nieruchomości (zresztą niejednego), ponieważ mało jest niestety ofert prywatnych. Odniosłem wrażenie, że chodzi im tylko o kasę a nie o moją bezpieczną transakcję zakupu. Niby prawie wszystko poszło dobrze, ale bez rewelacji. Trochę musiałem podpowiadać agentce co można zrobić. Pracownicy jakby srogo pilnowani przez Panią kierownik. Ogólnie słabo.

Zostaw opinię o Abelard Nieruchomości Danuta Dunajewska-Chilimoniuk - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abelard Nieruchomości Danuta Dunajewska-Chilimoniuk