Biuro Nieruchomości Sigma Antoni Burdzik

Bytom

Opinie o Biuro Nieruchomości Sigma Antoni Burdzik

Andrzej Janicki

Osoby które anonimowo obsmarowują innych w necie są godne pożałowania. Muszą być bardzo nieszczęśliwe i samotne. Poznałem szefa Sigmy. To kompetentny człowiek o wysokiej kulturze osobistej. A.J.

Polecam

A ja się nie zgodzę z negatywną opinią na temat tego biura. Pan Burdzik jest wg mnie najlepszym pośrednikiem w Bytomiu. Mega fachowiec. Pomógł mi bezpiecznie kupić nieruchomość ze skomplikowanym stanem prawnym. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

oszukana

absolutnie odradzam jakichkolwiek kontaktów z tym biurem, albowiem właściciel wprowadza klientów w błąd! Po prostu oszukuje.....

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości Sigma Antoni Burdzik - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości Sigma Antoni Burdzik