Sokołowscy Nieruchomości Sp.j.

Białystok

Opinie o Sokołowscy Nieruchomości Sp.j.

obiektywny

U Pan Marcina możesz śmiało pracować bo jest spoko gosciu i mozna się dogadać, gorzej jest z jego żoną która jest prawdziwą osą. Analogicznie jest przy zakupie mieszkań i przy zgłaszaniu usterek. Z Panem Marcinem mozna się dogadać a Pani Aneta ma wszystkich w d...pie jak się już zapłaci kasę i często wyręcza się pracownikami w trudnych sprawach, którzy nie potrafią samodzielnie myślec.

Paweł

Pracował może ktoś w Sokołowscy Nieruchomości Sp.j. lub Sokołowscy Development Sp. z o.o. ??? i moze coś powiedzieć o tej firmie, pracodawcy??

Zostaw opinię o Sokołowscy Nieruchomości Sp.j. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołowscy Nieruchomości Sp.j.