Tok-Nieruchomości Wiesław Nowiński

Konin

Opinie o Tok-Nieruchomości Wiesław Nowiński

praktykant

jak najbardziej polecam, normalni ludzie, do dogadania, dużo się nauczyłam.

Jakub

Właściciele bardzo wporządku, atmosfera w pracy rodzinna, bardzo dobrze wspominam. Można wiele nauczyć się od Pana Wiesława - jest fachowcem w tym co robi, zna doskonale przepisy prawne dot. gospodarki nieruchomościami, (nie rzadko "zawstydzał prawników"). Pracowałem w firmie ok.3 lata, współpraca zakończyła się ok. 3 lata temu. Współpracowałbym do teraz z firmą, ale wyprowadziłem się z Konina do stolicy.

Zostaw opinię o Tok-Nieruchomości Wiesław Nowiński - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tok-Nieruchomości Wiesław Nowiński