Progress Consulting sp. z o.o.

Wrocław

Progress Consulting sp. z o.o.

Opinie o Progress Consulting sp. z o.o.

Filip

Mając tak odpowiedzialną pracę nie da się tego wykonywać stresu. Wie o tym każdy kto pracuje w tej branży

Zebra

Nerwowa praca i często atmosfera, kiedyś gdy pracowałam to było jej za dużo dawanej na jedną osobę

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Progress Consulting sp. z o.o.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

Zainteresowany

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. warto aplikować?

Jak przedstawia się sytuacja Progress Consulting sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

ggftgvbjg

Jeśli chcesz zeby kwestie związane z Twoim zyciem prywatnym były roztrząsane na forum to aplikuj do Progress Cinsulting..tylko tu własciciele nie widzą w tym nic niestosownego i nieetycznego. Nie polecam. Kazdy kto choć trochę szanuje siebie szuka czegoś innego

Lidia

@polas zgłaszałeś gdzieś to, że firma Progress Consulting nie ma sprawnego sprzętu? Może warto wadę sprzętu zgłosić przełożonemu? Może nie wiedzą, że sprzęt ma wady i pracownicy się męczą?

polas

Przestarzały wolno chodzący sprzęt, który się co chwile zawiesza (bez oprogramowania antywirusowego, bez przeglądów informatyków) - w ten m.in. sposób oszczędza się na pracownikach. A wpływa to na komfort pracy, nie dość że praca stresująca to jeszcze stresuje Ci fakt, że masz złożyć poprawki wniosku a tu Ci się komputer zawiesza :/

Lidia

@asddfgvv a co masz na myśli pisząc, że oszczędzają na pracownikach? Chodzi o za niskie wypłaty czy też ich brak? Mógłbyś to szerzej opisać, dla osób chcących pracować w Progress Consulting.

asddfgvv

Nie polecam. Kolejna firemka gdzie szefostwo zeby zmaksymalizowac zyski oszczędza na pracownikach. Do osob, ktore tam nadal pracują: korporacje takie jk EY czy CreditSwiss rekrutują. Co Wy tam jeszcze robicie..?

xoxo

Pewnie, że firma działa prężnie, a doskonały dowód na to jest taki, ze atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

oN

@fiakio polecam po prostu wysłać swoje dokumenty na adres podany na stronie internetowej firmy.

oN

Polecam pracę w Progress Consulting Sp. z o.o. mimo stresującej pracy, atmosfera jest bardzo w porządku :)

ja

firmę tworzę ludzie. A jak się ludzi nie szanują to oni uciekają. I tak jest właśnie w przypadku tego przedsiębiorstwa.

lewant44

Czy oferta jest jeszcze aktualna? PROSZĘ O KONTAKT NA NUMER ( usunięte przez administratora )LUB MAIL lewant44@wp.pl

qqq

aż tak źle się tam pracuje? Co w szczególności najbardziej Wam przeszkadzało? Prezes źle traktuje pracowników ?

Trybik

Pracy dużo (czasem bardzo dużo), stresująco, czasem w nadgodzinach. Ale nadgodziny są odbierane albo płatne i to nie 1:1 ale 1:1,5, co praktycznie się nie zdarza w prywatnych firmach. Bardzo istotne dla mnie jest to, że zawsze wypłata jest na czas, więc opinia o niewypłacaniu wynagrodzenia - szok! Nigdy nikt się akurat na to nie skarżył. Ogólnie ok.

były pracownik
@Trybik 18.05.2015 10:01

a świstak siedział ....

były pracowniik

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

ja

Bez wątpienia powyższy post (konsultanta) pisany był przez samego pracodawcę... żenujące.

konsultant

Jak tak to czytam, to mam wrażanie jakbyśmy pracowali w trochę innej firmie. Przez wiele miesięcy pracy w tej firmie nie miałam problemów z wynagrodzeniem, a jeszcze dostawałam wynagrodzenie za nadgodziny. No dobra pamiętam, że kilka razy wypłata przyszła na moje konto dzień czy dwa po terminie. Regularnej pracy do późnych godzin wieczornych nie pamiętam. Przy większej ilości pracy, jak kończyły się nabory czasami siedziało się dłużej, niż normalnie, ale to też zależało od indywidualnej organizacji pracy i mogło być dla niektórych męczące, ale tak się pracuje z projektami. Oczywiście praca jest trudna a pracodawca super wymagający, ale mój kolejny nie był inny, i nie wiem, czego się spodziewacie po pracy w tej branży. Spięcia w firmie też się zdarzały, czasami było dosyć nerwowo, ale ja robiłam swoje i stosowałam się do reguł, co nie zdarzało się wszystkim pracownikom np. zakaz dorabiania na boku był przez część pracowników nagminnie łamany. I jak znam moich byłych kolegów, nadal jest i zapewne, jako kolejni zasilą to forum, jak zostaną złapani i/lub potraktowani bez poszanowania:)). Generalnie wiele się nauczyłam i to jest niezaprzeczalny atut firmy. Każdy sam powinien zdecydować, bo fora takie jak to w większości pokazują tylko negatywną stronę i są niestety mało obiektywne.

pp

Praça sama w sobie ok. Gdybym nie czekal Po 2 miesiace na wyplata. Rzetelnosc i poszanowanie u pracodawcy zerowe. Nie polecam

były pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy u tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) Pomimo starań i oddania (praca do późnych godzin wieczornych) zero pochwał i uznania. Kto może ten stamtąd ucieka.

P.

dostatecznie - bo praca jest stresująca sama w sobie jak, odpowiada się za czyjeś miliony...

Zostaw opinię o Progress Consulting sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progress Consulting sp. z o.o.