Modex Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Osoba

Kielce

Opinie o Modex Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Osoba

Iza Żywiec

Dostałam Dotacje z Urzędu Pracy u nas w Żywcu. Złozyłam zamówienie telefonicznie, podjechałam i udzielili mi dlugiego instruktazu . Otrzymałam w gratisie oswietlenie do maszyn, i inne akcesoria Polecam te firmę jako profesjonalistów

bożena -MODEX

Pomyśl co piszesz -"towar dostarczony uszkodzony"- to może trzeba było napisać negatyw firmie kurierskiej DHL ? To oni {DHL}odpowidają za dostarczenie do klienta europalety w stanie nienagannym, jaki wyszedł z firmy MODEX.. W ramach rekompensaty wysłano nowy "stelaż",który także dostarczono "podrapany"?[sic].To jakieś "koty" drapią ten towar w DHL-u ?.Ludzka podłość nie zna granic,żeby tak od jednego focha , wypisywać takie dyrdymały rodem z przedszkola.

osoba

nie polecam tej firmy ,moze i są maszyny ale kontakt z tymi osobami jest mizerny ,problematyczny .Towar dostarczony uszkodzony ,z dostarczeniem uszkodzonego elementu tygodnie ,za to ze dostałam produkt uszkodzony miałam dostac gratis dodatki do maszyny nie otrzymałam i jeszcze dostałam podrapaną część co była uszkodzona .NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY.....

Zając

Jedyna firma w Kielcach , która fizycznie posiada wszystkie maszyny do szycia najlepszej marki Juki i prasowania Comel na stanie magazynowym . Nie trzeba czekac jak u innych na "zamówienia" od kooperantów.Podjechałem z klientką i miała do wyboru .Jestem mechanikiem maszyn i polecam tą firmę

Zostaw opinię o Modex Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Osoba - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modex Zakład Usługowo-Handlowy Bożena Osoba