Emarf Usługi Budowlane Ewelina Frączek

Dzierzgoń

Opinie o Emarf Usługi Budowlane Ewelina Frączek

oszukany

Nie polecam tej firmy, nie dość że szef zatrudnia na czarno a jak da już umowę to na 1/3 etatu. Jeżeli pracownik zarobi więcej w akordzie da mu godzinówkę a na dodatek jak się zwolniłem nie zapłacił mi 600 zł bo on uważa że na tyle zarobiłem.

Anonim

Ktoś jeszcze się wypowie?

byly pracownik

nie polecam tej firmy ludzie nawet narzedzia takie jak mlotek czy cegi musicie kupic swoje wiecej nic nie dodam ale radze omijac ta firme z daleka

Zostaw opinię o Emarf Usługi Budowlane Ewelina Frączek - Dzierzgoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emarf Usługi Budowlane Ewelina Frączek