Galińska Ewelina Lombard

Pruszków

Opinie o Galińska Ewelina Lombard

klient

ten lombard nie sprzedaje rzeczy klientow 2 dni po terminie jak twierdzi lombard o nazwie,, klamar" i nie nalicza karnych odsetek.wiem bo skorzystalem z obu. POLECAM

klientka

A ja skolei polecam ten Lombard na Prusa 48 jest godny zaufania nie wydał mnie przed mężem ze zrobiłam zastaw a takze zostałam poinformowana ze jesli nie odbiorę lub nie ureguluję odsetek w ciągu 2 dni to zastaw przepada ale zadzwoniłam i poprosiłam o przetrzymanie jeszcze tydzien i Pani który tam pracuje zgodził się nie było problemu wiec POLECAM

ze co???? facet który tam pracuje juz nie raz nie oddał ludziom swoich rzeczy.... nie polecam

Zostaw opinię o Galińska Ewelina Lombard - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galińska Ewelina Lombard