Kwiaciarnia U Ani Anna Stoczkowska

Pińczów

Opinie o Kwiaciarnia U Ani Anna Stoczkowska

Domi

Ja mam inną opinię na temat tej kwiaciarni. Pamiętam jak ją otwierali to pracowała tam taka pani [usunięte przez moderatora] Był duży wybór kwiatów i ciętych i doniczkowych, a ta pani to układała kwiaty wprost bajecznie, na pewno najlepiej w Pińczowie. Najpierw robiła mój bukiet ślubny i stroiła auto, a później robiła mi kilka bukietów na wesele, na imieniny i niestety wiązankę pogrzebową - była piękniejsza niż od żony i dzieci i wszyscy się pytali kto ją robił. Po kilku miesiącach obsługa się zmieniła i jakość usług też. Ja się nie zrażam - zamówiłam bukiety trzy razy i tak za pierwszym razem bukiet się rozleciał bo chyba był źle związany, a poza tym to jeden gniot, żadnego ułożenia tylko zebrana przypadkowo wiącha. Następne były wcale nie lepsze, a jak mama dostała ten trzeci na urodziny to ją zatkało jak mogą różnić się bukiety z tej samej kwiaciarni. Od tego czasu STOP. Jak ktoś mi nie wieży to zawsze może się sam przekonać (ale sądzę, że to strata pieniędzy), ale nie będzie mieć porównania z tym

elize
@Domi 10.07.2012, 22:33

A wrecz przeciwnie uwazam ze jest tam stylowo i elegancko zawsze jestem zadowolona ,nie za duzo i nie za mało wszystkiego.robi tam teraz szefowa i jest naprawde ok.Jesli chodzi o slubne wiazanki tez sa piekne i z gustem ostatnio robiła sobie tam moja szwagierka.polecam u Ani.

Zostaw opinię o Kwiaciarnia U Ani Anna Stoczkowska - Pińczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwiaciarnia U Ani Anna Stoczkowska