Opinie o Kulturaonline Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kulturaonline Pl Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kulturaonline Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kulturaonline Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Larysa Nowy wpis

Według mnie jest to banda oszustów. Mieli płacić za każde trzy opublikowane teksty, a po dziewięciu stwierdzili, że są niewypłacalni. Przez cały czas kręcili: najpierw, że księgowa jest na urlopie, później, że zapomniała, później jeszcze coś innego. W końcu powiedzieli wprost, że są niewypłacalni i kontakt się urwał.... Dodatkowo ingerują w treść pisanych przez dziennikarzy tekstów i publikują je w zmienionej formie bez zgody autorów. Książki w nagrody wysyłają z dużym opóźnieniem - o wszystko trzeba się dopominać. Niewygodne dla nich komentarze są usuwane ze strony.

Opowiedz innym o firmie Kulturaonline Pl Sp. z o.o. na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kulturaonline Pl Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kulturaonline Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii