Kulturaonline Pl Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kulturaonline Pl Sp. z o.o.

Larysa

Według mnie jest to banda oszustów. Mieli płacić za każde trzy opublikowane teksty, a po dziewięciu stwierdzili, że są niewypłacalni. Przez cały czas kręcili: najpierw, że księgowa jest na urlopie, później, że zapomniała, później jeszcze coś innego. W końcu powiedzieli wprost, że są niewypłacalni i kontakt się urwał.... Dodatkowo ingerują w treść pisanych przez dziennikarzy tekstów i publikują je w zmienionej formie bez zgody autorów. Książki w nagrody wysyłają z dużym opóźnieniem - o wszystko trzeba się dopominać. Niewygodne dla nich komentarze są usuwane ze strony.

Opowiedz innym o firmie Kulturaonline Pl Sp. z o.o. na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Zostaw opinię o Kulturaonline Pl Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulturaonline Pl Sp. z o.o.