Opinie o Matex Komis Serwis GSM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Matex Komis Serwis GSM, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Matex Komis Serwis GSM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matex Komis Serwis GSM w Poznań

Gosia

nie polecam " komis serwis gsm " na wierzbiecicach 24 B. Naprawiaja mi szybke w telefonie juz ponad 3 miesiac gdzie 2 miesiace temu mowili mi ze bedzie jutro po czym telefon mial byc juz gotowy w dwa tygodnie.. Co jakis czas od tamtego dnia chodziłam do nich by sie zapytać co z nim ale uslyszalam tylko ze niestety szybka jeszcze nie doszła i ze mam czekać na telefon.. No to czekalam tak dlugo ze sama w koncu musialam do nich zadzwonic tyle ze nie odbierali i to nie jedno krotnie.. Gdy poszłam tam kolejny raz to Pan twierdzil ze to nie mozliwe ze do nich dzwonilam bo by odebrali ale gdy sprawdziliśmy czy mam aby na pewno dobry numer i okazało sie ze tak to Pan nawet nie wiedzial co mi powiedzieć na ten temat.. No i coz telefon nadal nie zrobiony.. Przypominam ze trfalo to ponad 3 miesiace a mialo tylko 2 tyg! Taka to moja historia z klamliwym komisem no bo jak hy inaczej ich nazwać.. Tak więc serdecznie nie polecam.. Zdecydowanie ! Gosia

Zostaw merytoryczną opinię o Matex Komis Serwis GSM - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Matex Komis Serwis GSM